آیفون 11 و دوربین عجیبش! + قیمت و تاریخ انتشار

آیفون جدید با نام آیفون 11 که در ماه سپتامبر یا شهریور همین سال معرفی خواهد شد، قرار است چیزهای متفاوت‌تری نسبت به آیفون قبلی داشته‌باشد! آیفونی که امسال معرفی می‌شود، با همان اندازه و شکل و شمایل خواهد بود، اما بسیار سریع‌تر و با دوربینی بهتر! به علاوه‌ی 5G و تکنولوژی بهتری برای صفحه! اما لطفاً انتظار نداشته‌باشید که کابل لایتنینگ از تجهیزات گوشی حذف شده‌باشد! احتمال دیگری که وجود دارد این است که آیفون 11 پرو هم معرفی شود، که قدمی رو به جلو برای اپل خواهد بود. اما بدانید که نباید انتظار تفاوت فاحش ظاهری باشید!

چیزی که میدانیم این است که این گوشی با آی‌او‌اس 13 شروع به‌کار خواهد کرد و بعد از آن شاهد نسخه آر و نسخه مکس هم خواهیم بود که نسخه پرو، احتمالاً قدم بعدی برای آیفون ایکس اس خواهد بود .. فقط با عنوانی دیگر!

تفاوت اصلی آیفون‌های جدید دوربین‌هایشان خواهد بود، به‌گونه‌ای که باید انتظار سه سنسور در این گوشی و آیفون 11 مکس و دو سنسور در آیفون 11 آر را داشته‌باشیم، در حالی که موارد زیادی در آن‌ها پیشرفت کرده‌است. از آن‌جایی که اپل، تصویر آیفون 11 آر را برروی صفحه اصلی سایت‌ش قرار داده، تا حدی ممکن است که ارزان‌ترین آیفون، ستاره‌ی برنامه‌ی رونمایی امسال باشد.

گزارش‌هایی هم مبنی بر این وجود دارد که آیفون ویژگی‌هایی را در زمینه‌ی شارژکردن بهبود بخشیده که تمام کاربران آن‌ها را می‌خواستند!

آیفون 11 - 1

تاریخ انتشار

مانند هرسال، اطلاعات اندکی در این مورد در دسترس است، اما ما آن را با شما درمیان می‌گذاریم:

  • تاریخ رونمایی : 19 شهریور 1398
  • تاریخ پیش‌سفارش : 22 شهریور 1398
  • تاریخ انتشار : 29 شهریور 1398

اپل از سال 2011 به بعد، گوشی‌اش را اینقدر دیر معرفی نکرده‌بود که در آن سال هم آیفون 4 اس را در تاریخ 12 مهر رونمایی کرد. احتمال می‌رود در تاریخ 19 شهریور از آیفون رونمایی شود، از آنجایی که در چندساله‌ی اخیر اپل علاقه‌ی خاصی به روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه نشان داده و روز چهارشنبه 11 سپتامبر روزی است که کل آمریکا از آن دوری می‌جویند، پس احتمال دارد روز سه شنبه 10 سپتامبر یا همان 19 شهریور این اتفاق بیفتد که این تاریخ برای اپل هم درواقع خوب است، زیرا زمان کافی دارد تا قبل از تعطیلات گوشی‌هایش را به فروشگاه‌ها انتقال دهد. باتشکر از فرآیند تولید فوق‌العاده‌ی امسال، شما این گوشی و آیفون 11 مکس و 11 آر را همزمان در بازار خواهید دید!

آیفون 11 - 2

قیمت

احتمالاً قیمت این گوشی از 999 دلار شروع خواهد شد که این استراتژی جدید اپل است! البته هنوز قیمت دقیقی مشخص نشده، اما با پیش‌بینی اخیر که گفتند احتمالاً با همین وضع قیمت بالا فروش اپل کاهش خواهد یافت، آیفون‌های جدید قیمت‌های معقول‌تری خواهند داشت. علاوه بر این بدانید که آیفون 11 آر احتمالاً ارزان‌تر هم خواهد بود، که البته به میزان تغییرات دوربین گوشی بستگی دارد!

احتمالاً این آیفون، آیفون 11 نام خواهد داشت نه آیفون XI! اما باز هم باید منتظر بمانیم تا اپل تصمیمش را اعلام کند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.