بازی Judge Eyes یا همان Judgment منتشر شد!

بازی Judge Eyes که با نام Judgment هم شناخته می‌شود در تاریخ 4 تیر همین سال منتشر شد. این بازی به طور انحصاری برای کنسول پلی استیشن 4 عرضه شده است در ادامه نگاهی کوتاه به این بازی کاراگاهی می‌اندازیم.

سبک کارآگاهی از بهترین ایده‌ها برای بازی‌ هستند. داستان شرلوک هلمز را تصور کنید در حالی که این بار شما استنتاج می‌کنید و به حل پرونده‌ها می‌پردازید. فکرش را بکنید تنها یک استنتاج اشتباه می‌تواند مسیر تحقیقات را به کلی عوض کند. همین تصور به تنهایی یک گیمر ماجراجو را وسوسه می‌کند تا سری به این سبک بازی بزند.

ناشر بازی Judgment شرکت سگا است که در کارنامه خود مجموعه بازی‌های یاکوزا را دارد. اگر طرفدار بازی‌های هیجانی هستید حتما نام یاکوزا به گوشتان آشنا است. یاکوزا نام مجموعه بازی‌های ماجراجویانه و اکشن است که استودیوی ژاپنی امیوزمنت سازنده آن است. جالب توجه است که این بازی در همان شهری است که یاکوزا در آن رخ داده‌است. البته‌ این دو بازی تفاوت‌های زیادی با هم دارند.

بازی Judge Eyes یا همان Judgment منتشر شد - 1

این بازی مدتی پیش به دلیل دستگیری بازیگر نقش اصلی داستان از بازار جمع‌آوری شده بود و با اعلام شرکت سگا این بازی بار دیگر عرضه شد، اما این بار با تغییراتی! از ظاهر کارکتر بازی تا گیم‌ پلی آن که از این جهت به گیم پلی مجموعه بازی‌های یاکوزا شباهت زیادی پیدا کرده‌است.

و اما داستان بازی Judgment، به طور خلاصه می‌توان گفت که این بازی حول کارآگاه خصوصی زیرکی به نام یاگامی می‌چرخد که برای انجام پرونده‌هایش کار‌های زیادی می‌کند از مبارزه گرفته تا کنترل هواپیمای بدون سرنشین، تعقیب و گریز، بررسی صحنه جرم و جمع‌آوری مدرک.

در این بازی دو سبک مبارزه برای کاربر تعریف شده که یکی مخصوص مبارزات تن به تن و دیگری برای مبارزه با تعداد بالای دشمن است که به خودی خود هیجان بازی را بالا برده‌است.

بازی Judge Eyes یا همان Judgment منتشر شد - 2

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.