با کوری تیلور آشنا شوید!

کوری تاد تیلور (متولد ۸ دسامبر ۱۹۷۳) که معمولاً با شماره ۸ نیز شناخته می‌شود نوازنده موسیقی و خواننده آمریکایی است که بیشتر به‌عنوان خوانندهٔ اسلیپ‌نات و گروه هارد راک استون ساور شناخته شده‌است. کوری نزد مادر مجردش بزرگ شد. بعد از اینکه مادربزرگش راک کلاسیک را به او معرفی کرد، علاقه خاصی نسبت به آن پیدا کرد. تیلور برای اولین بار پدرش را در ۲۸مارس سال ۲۰۰۵ ملاقات کرد و روابط صمیمانه‌ای بین آن‌ها شکل گرفت. او از همسر اولش جدا شده و هم‌اکنون با همسر جدیدش و دو فرزندش زندگی می‌کند.

کوری تیلور از اعضای پایه‌گذار گروه استون ساور است و تا به حال سه آلبوم استودیویی با گروهش منتشر کرده‌است. در سال ۱۹۹۷ به گروه اسلیپ‌نات پیوست و جایگزین خواننده اصلی آن‌ها یعنی اندرس کولسفنی شد و تا به حال چهار آلبوم با این گروه منتشر کرده‌است. او داعماً در حال جابجایی بین گروه‌هایش است. او همچنین با گروه‌های دیگری از جمله جانک بیر کیدنپ بند، آپوکالیپتیکا، آنتراکس، سول‌فلای و اونجد سون‌فولد همکاری داشته‌است. کوری در سبک‌های مختلف می‌نویسد و می‌خواند. او در بین ۱۰۰خواننده برتر متال در هیت پریدر، مقام ۸۶ رو به خود اختصاص داده است.

در آیووا، جویی جوردیسون، شاون کراهان و میک تامسون، از او خواستند که به اسلیپ‌نات بپیوندد. او به یکی از تمرین‌های آن‌ها رفت و برای آن‌ها خواند. آن‌ها از او خواستند که به‌خاطر شیوه خوانندگی ملودیکش به گروه ملحق شود. وقتی که کوری خواننده اصلی گروه شد، اندرس کولسفنی، خواننده پیشین گروه به در پست پرکاشنیست و هم‌خوان قرار گرفت که به دلیل نارضایتی، گروه را ترک کرد. از آنجایی که کوری احساس کرد در اسلیپ‌نات جای پیشرفت بیشتری دارد، موقتاً استون ساور را ترک کرد. اولین اجرای کوری با اسلیپ‌نات در سال ۱۹۹۷ بود که به گفتهٔ اعضای گروه، خوب پیش نرفت. در اولین اجرا، کوری ماسکی بر صورت نداشت، هرچند در اجرای بعد، ماسکی بر صورت گذاشت که شباهتی به ماسک آلبوم اول آن‌ها داشت. هم‌اکنون، یکی از ماسک‌های دردلاک کوری، مطعلق به دومینیک هاوارد، درامر گروه میوس است. شایعه است که هاوارد، در کنسرتی که میوس و اسلیپ‌نات با هم در متال‌فست داشتند، ماسک را دزدیده است، اما در اصل هدیه‌ای از یک طرفدارانش بوده‌است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.