بزرگ‌ترین خانه‌های جهان (بخش دوم)

بزرگ‌ترین خانه‌های جهان (بخش اول)

ویلای لئوپلدا – ریورای فرانسه

بزرگ‌ترین خانه‌های جهان (بخش دوم) - 6

با بیش از یک قرن قدمت، این خانه توسط پادشاه لئوپلد دوم بلژیک به‌عنوان یک هدیه ساخته‌شد که دارای 11 اتاق خواب و 14 حمام است. این خانه به‌عنوان بیمارستان نظامیان در جنگ جهانی اول بود که در فیلم‌های زیادی مانند کفش قرمز یا دستگیری یک دزد از آلفرد هیچکاک بود. در سال 2008 فردی روسی این خانه را به قیمت 750 میلیون دلار خریداری کرد.

د وان – بل ایر، کالیفرنیا

بزرگ‌ترین خانه‌های جهان (بخش دوم) - 7

این خانه‌ی 30 هزار متر مربعی دارای 20 اتاق و 30 حمام و سالن بولینگ است که ساخت آن امسال به پایان رسید. صاحب آن قصد داشت به آن یک آشپزخانه‌ی دیگر برای مهمانی اضافه کند که با مخالفت همسایه‌ها مواجه شد.

تائوهوایوآن – سوژو، چین

بزرگ‌ترین خانه‌های جهان (بخش دوم) - 8

این خانه دارای سبک سنتی است که باغ‌های آن دارای سنگ و آب و گیاهان متفاوتی است. این خانه در مجموع 22 هزار مترمربع است که دارای 32 حمام و اتاق خواب و انبار شراب است که سبک طراحی آن ترکیبی از مدرن و سنتی است. این خانه در سال 2016 برای فروش گذاشته شد که قیمت آن 154 میلیون دلار بود و گران‌ترین خانه‌ی چین شناخته می‌شود.

پنسمور – های لند ویل، میسوری

بزرگ‌ترین خانه‌های جهان (بخش دوم) - 9

این خانه توسط استیون هاف برای تحقیقات علمی‌اش ساخته‌شد که در برابر بمب و زلزله مقاوم است. این خانه دارای 13 اتاق خواب و 14 حمام است که تاحالا در آن آزمایشات بسیاری صورت پذیرفته‌است. گفته می‌شود که این خانه تخریب‌ناپذیر است و خراب نمی‌شود.

فیر فیلد – ساگاپوناک، نیویورک

بزرگ‌ترین خانه‌های جهان (بخش دوم) - 10

این خانه‌ی 1300 مترمربعی، قیمتی در حدود 2 و نیم میلیون دلار دارد که خانه‌ی یک میلیاردر است. این خانه دارای دو سالن بولینگ و سالن تئاتر 164 نفره و زمین بازی بسکتبال است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.