بهترین اسباب‌بازی‌های رباتی سال 2019

اسباب‌بازی‌های رباتی اخیراً بین بچه‌ها و حتی والدین به‌شدت محبوب شده‌اند و از بهترین هدیه‌ها برای کودکان به‌حساب می‌آیند که هر نوع از آن‌ها ویژگی‌های منحصر به‌فرد خودشان را دارند، اما آیا می‌دانید بهترین اسباب‌بازی‌های رباتی سال 2019 کدام هستند؟ با ما همراه باشید!

بهترین کلی: ربات کنترلی تینکیزموس

این ربات کنترلی تقریباً همه‌چیز دارد! این ربات سرشار از استعداد، با دیسک‌های رنگی تغذیه می‌شود و شما می‌توانید از کنترل آن برای کنترل‌کردنش استفاده کنید، نشانه بگیرید و تیراندازی کنید! علاوه بر آن، دکمه‌ای با نام رقص دارد که حرکاتش را به شما نشان می‌دهد! این ربات می‌تواند به جلو و عقب و چپ و راست حرکت کند و هنگام روشن‌شدن، به شما سلام می‌کند! این ربات قیمتی برابر با 28 دلار دارد و برای بچه‌های پنج سال به بالا توصیه می‌شود.

 

بهترین زندگی‌دوست: آنکی کوزمو

برای هرشخصی که آرزو داشته دوست رباتی کوچک خود را داشته باشد، این ربات بهترین است! این ربات می‌تواند هزاران احساس را توصیف کند، عطسه کند و حتی صاحبش را شناسایی کند و نامش را به‌خاطر بسپارد! این ربات برای افرادی با سن بالاتر از 8 سال توصیه می‌شود و قیمتی برابر با 138 دلار دارد.

بهترین اسباب‌بازی‌های رباتی سال 2019 - 1
 

بهترین ابزار ساخت‌وساز: ربات سازنده و ماجراجوی سازنده‌ی لگو 31062

این ربات به‌شما برای ساخت لگو، ساخت ربات ماجراجو، ربات سگ و ربات پرنده کمک می‌کند! این ربات نمی‌تواند صحبت کند اما توانایی حرکت برخی اعضای بدنش را دارد. این ربات برای کودکان بین 7 تا 12 سال توصیه می‌شود و درمجموع 200 قطعه دارد. کودکان با این ربات، می‌توانند کاراکترهای رباتی موردعلاقه‌ی خودشان را بسازند! قیمت این ربات 28 دلار است.

 

بهترین برای خردسالان: فیشر پرایس تفکر و یادگیری و آموزش تگ مووی

این ربات می‌تواند با خردسالان شما بازی کند، به آن‌ها چیزهای جدید بیاموزد و کلی کار دیگر انجام دهد. شما می‌توانید این ربات را هر زمانی که دوست داشتید خاموش هم کنید. این ربات حرف می‌زند، حرکت می‌کند و 60 حالت قیافه‌ی متفاوت می‌سازد که باعث واقعی‌تر شدن آن می‌شود. این ربات می‌تواند به بچه‌ها اشکال، حروف الفبا، صدای حیوانات و چیزهای دیگری را بیاموزد. قیمت این نوع ربات 37 دلار است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.