بهترین گوشی‌های دارای دوربین سه‌گانه

بعد از انتشار اولین گوشی دارای دوربین سه‌گانه توسط شرکت هوواوی، اکثر مردم بر این باور بودند که به موفقیت نخواهد رسید و نسل دوربین‌های سه‌گانه از بین خواهد رفت، اما بعد از موفقیت آن، بقیه کمپانی‌ها هم به فکر این تکنولوژی افتادند.

 

بهترین گوشی‌های دارای دوربین سه‌گانه

اولین گوشی در این لیست، قطعاً گوشی هوواوی P20 Pro خواهد بود. این دوربین کیفیت دوربین‌های گران را با قیمتی بسیار کمتر دارد.هوواوی برای ساخت این دوربین با کمپانی آلمانی Leica همکاری داشته‌است.

سامسونگ، عنوان بعدی است که به این لیست می‌پیوندد. سامسونگ اخیراً اعلام کرده که گوشی گلکسی S10 پلاس دوربین سه‌گانه خواهد داشت. انتظار می‌رود این کمپانی کره‌ی جنوبی در سال 2019 این گوشی را ارائه کند.

اخیراً گزارش شده که ال جی هم برروی دوربین‌های سه‌گانه کار می‌کند، به‌طوری که ال جی V40 ThinQ پنج دوربین خواهد داشت، سه دوربین در عقب و دو دوربین در جلو.

اپل هم اخیراً اعلام کرده که برروی نسل جدید دوربین‌ها کار خواهد کرد. آیفون بعدی که در سال 2019 ارائه می‌شوند قرار است سه سنسور داشته‌باشد. علاوه بر این‌ها گفته می‌شود که ممکن است کمپانی کالیفرنیا تبار Cupertino نیز در این راستا برای سری آیفون X پلاس که در سپتامبر ارائه می‌شود همکاری خواهد داشت.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.