بیوگرافی خواننده‌ی پاپ محبوب ایرانی، اشوان

اشوان با نام اصلی اشکان خدابنده، خواننده‌ای جوان ایران است که در سبک پاپ فعالیت می‌کند و بسیار جوان‌پسند است! وی متولد 3 مهر 1369 در تهران می‌باشد که علاوه بر خوانندگی، آهنگسازی و ترانه‌سرایی هم می‌کند. او تا مقطع کارشناسی رشته‌ی عمران در دانشگاه آزاد تهران تحصیل کرده و اکنون مجرد است.

بیوگرافی خواننده‌ی پاپ محبوب ایرانی اشوان - 1

پدر اشوان اصالتاً اهل دامغان و مادرش طالقانی است و او برادری با نام آراد دارد. دایی او با نام فریدون محرابی در رادیو فعالیت می‌کند و یکی از مشوق‌ها و حامی‌های او برای قدم‌برداشتن در عرصه‌ی هنر است. به گفته‌ی خود اشوان، خواننده‌ی موردعلاقه‌ی او کاوه یغمایی است.

وی فعالیت موسیقی خود را از ده سالگی و با نوازندگی گیتار آغاز کرده و از سن 15 سالگی، شروع به آموختن گیتار الکتریک کرد. قدم بعدی وی آموختن پیانو و بعد از آن آهنگسازی و ترانه‌سرایی بوده‌است. او دوره‌ی سلفژ را با بهیاد کریمی گذرانده‌است. به اعتقاد خود اشوان، ارائه شعر و ملودی عام‌پسند مطابق با سلیقه‌ی خودش در سبک غربی از عوامل موفقیت اوست. نخستین آلبوم رسمی منتشرشده از وی بهت مریضم نام دارد و او تنها خواننده‌ی ایرانی است که قبل از انتشار آلبوم رسمی، کنسرت برگزار کرد. بلیت‌های اولین کنسرت او در کمتر از 24 ساعت به فروش رفت.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.