خوانندگان تیتراژ سریال‌های ماه رمضان 98

ماه رمضان امسال ، سریال‌هایی همچون “از یادها رفته”، “دلدار” و “برادرجان” میهمان خانه‌های شما هستند، اما خوانندگان تیتراژ سریال‌های ماه رمضان 98 چه کسانی خواهند بود؟

شبکه اول سیما سریال “از یادها رفته” را برای شب‌های ماه رمضان تدارک دیده است؛حجت اشرف‌زاده تیتراژ این سریال را خوانده است. رضا یزدانی نیز به عنوان یکی از بازیگران این سریال نقش‌آفرینی می‌کند و در بخش‌هایی از آن می‌خواند.

محسن چاوشی اما خواننده تیتراژ سریال “دلدار” است که برای پخش از شبکه دوم سیما آماده شده است، شبکه سوم سیما نیز با سریال “برادر جان” و صدای گوش‌نواز سالار عقیلی همراه شما خواهد بود. برنامه “هزار داستان” نیز با صدای امید نعمتی پیش از افطار راهی آنتن شبکه نسیم خواهد شد.

شبکه چهارم سیما قصد دارد سریال “امام علی (ع)” را در ماه رمضان پخش کند که موسیقی این سریال به آهنگسازی فرهاد فخرالدینی و صدای صدیق تعریف جزو آثار ماندگار موسیقی ایران است.

اما مجری برنامه افطار شبکه سوم سیما امسال بنیامین بهادری است، که البته پخش برنامه با مشکلاتی مواجه شده‌است، اما ممکن است تیتراژ این برنامه را با نام “ماه ماه” هم خود بهادری بخواند یا ممکن است آن را به شخص دیگری بسپارد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.