دلایلی که باید از هندزفری‌های بی‌سیم استفاده کنید!

یکی از استفاده‌های بلوتوث، امروزه این است که می‌توان بدون وارد کردن هیچ عذابی به گردن، با تلفن صحبت کرد. اما بلوتوث استفاده‌های دیگری هم دارد. شما می‌توانید از آن برای هدفون و هندزفری خود استفاده کنید. پس به سادگی می‌توانید از هندزفری و هدفون بلوتوثی استفاده کنید تا هر آهنگی که می‌خواهید گوش بدهید را با بهترین کیفیت گوش دهید، اما مزایای استفاده از این هندزفری‌ها چیست؟

عدم وجود سیم

تا حالا چندبار شده که سیم هندزفری‌تان به چیزی گیر کرده و برایتان دردسر درست کرده؟ یا که هنگامی که آن را از کیفتان درآورده‌اید، گره‌های عجیب غریبی روی آن مشاهده کرده‌اید؟ زمانی که سیمی نباشد، قاعدتاً مشکلاتی از این قبیل هم برای همیشه از بین می‌روند. استفاده از هندزفری بی‌سیم برای افرادی که می‌خواهند در حین ورزش کردن یا دویدن به موسیقی گوش بدهند هم بسیار مناسب است. شایان ذکر است که بلوتوث مقدار بسیار کمی شارژ مصرف می‌کند پس نگران آن نباشید.

کیفیت صدا

حذف کردن سیم‌ها به‌معنی کاهش کیفیت صدا نیست! اکثر هدفون‌ها و هندزفری‌های بی‌سیم دارای نویزگیر و متعادل کردن باس آهنگ هستند که این شنیدن آهنگ را لذت‌بخش‌تر می‌کند.

حرف بزنید و راه بروید

ممکن است استفاده از هندزفری در هنگام راه رفتن کمی برایتان دست‌وپا گیر باشد، اما این مدل از هندزفری به شما در این کار آزادی می‌دهد. شما می‌توانید هنگام راه رفتن به آهنگ موردعلاقه‌تان گوش دهید و هنگامی که تماس تلفنی دریافت کردید، با فشار دادن یک دکمه به آن پاسخ دهید و بعد با فشار دادن همان دکمه آن را پایان دهید و به ادامه‌ی آهنگ گوش‌دادنتان برسید! علاوه بر این، در خیلی از مکان‌ها استفاده از تلفن همراه هنگام رانندگی ممنوع است، بنابراین با استفاده از این هندزفری‌ها می‌توانید به تلفن‌های مهمتان حتی پشت ماشین هم جواب دهید.

شیک و مقرون به صرفه

این نوع هندزفری‌ها بسیار شیک و باکلاس هستند و به شما تیپ اسپرتی می‌دهند. افرادی با تیپ رسمی هم می‌توانند استایل موردعلاقه‌ی خود از این‌دسته هندزفری‌ها را پیدا کنند و از آن لذت ببرند. اما باید بدانید که بی‌سیم بودن آن‌ها حتماً به معنی گران بودنشان نیست، اکثر هندزفری‌های بی‌سیم را می‌توان با کمتر از 70 دلار خرید.

دلایلی که باید از هندزفری‌های بی‌سیم استفاده کنید - 2

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.