رابرت پتینسون بتمن بعدی خواهد بود! + تایید کمپانی

بازیگر مجموعه‌فیلم‌های گرگ‌ومیش و هری‌پاتر، رابرت پتینسون بتمن بعدی خواهد بود! طبق اطلاعات فیلم “بتمن” به کارگردانی مت ریوز در ژوئن سال 2021 منتشر خواهد شد. البته این خبر که رابرت پتینسون نقش اصلی آن خواهد بود هنوز کاملاً تایید نشده است اما یکی از گزینه‌های مهم برای این نقش است. افراد دیگری همچون نیکولاس هالت و وارنر بروز هم در این لیست هستند اما فعلاً رابرت پتینسون در صدر همه‌ی آن‌ها قرار دارد.

رابرت پتینسون بتمن بعدی خواهد بود - 2

طبق گفته‌های اخبار هالیوود، تصمیمی دیگر هم مبنی به ادامه‌کار آرمی همر و آرون تیلور جانسون در نقش بتمن وجود دارد که البته هنوز هیچ‌چیز قطعی نیست، اما چیزی که مسلم است این است که این نقش به بن افلک، که قبلاً در فیلم‌های “بتمن و سوپرمن”، “جوخه‌ی انتحار” و “لیگ عدالت” حضور داشته، داده نمی‌شود و این درحالی است که ترک بتمن، تصمیم خود بن افلک بوده‌است.

درصورت انتخاب، هالت می‌تواند جوان‌ترین بازیگر نقش بتمن باشد که از کریستین بیل که برای اولین بار نقش بتمن را در 31 سالگی بازی کرد هم جوان‌تر است! بتمن قرار است پروژه‌ای برای پتینسون و وارنر بروز باشد، او هم‌چنین قرار است در فیلم کریستوفر نولان که در جولای 2020 می‌آید هم حضور داشته‌باشد. فیلمبرداری این فیلم، طبق گفته‌ی منابع قرار است از اواخر امسال یا اوایل سال 2020 آغاز شود.

تایید شد!

رابرت پتینسون نقش شوالیه تاریکی را برد! باتوجه به اخبار ددلاین، این استودیو تصمیم گرفته که رابرت پتینسون را به‌عنوان بتمن بعدی درنظر بگیرد و نیکولاس هالت را در نقش ایکس من قرار دهد. ددلاین اعلام کرده که ازنظر دی‌سی، هر دو بازیگر بسیار فوق‌العاده‌اند اما آن‌ها تصمیم گرفتند که بازیگرِ “گرگ‌ومیش” را برای این نقش انتخاب کنند.

عموماً تمام افراد، پتینسون را با نقش ادوارد در مجموعه فیلم “گرگ‌ومیش” و سدریک دیگوری در “هری‌پاتر” می‌شناسند. او هم‌چنین قرار است در فیلم بعدی کریستوفر نولان هم حضور داشته‌باشد. بتمن قرار است 25 ژوئن 2021 برروی پرده برود و سال‌ها است که روی این فیلم کار شده‌است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.