رستوران رست مرتفع‌ترین رستوران تهران!

در انتخاب رستوران، نمای آن عموماً اهمیت بسیاری دارد. رستوران رست در تهران، بیشترین ارتفاع را میان رستوران‌های دیگر دارد که این ویژگی آن را متمایز می‌کند. رستوران رست تهران، یکی از بهترین رستورانها در منطقه دربند تجریش میباشد که در سال ۱۳۹۶ هجری شمسی فعالیت خود را آغاز کرده است. رستورانی با ارائه انواع غذاهای ایرانی در محیطی دلنشین و مدرن که ساعاتی خاطرهانگیز و بهیادماندنی را برای شما در کنار عزیزانتان رقم میزند. رستوران رست تهران، با توجه به همکاری جدید بین مؤسسان مؤفق ایرانی و گروه فوق‌العاده رستوران گیلانه تهران، تمرکز خود را بر روی ارائه غذاهای اصیل ایرانی و همچنین انواع پیش‌غذاها به سبک تاپاس (خوراک‌های کوچک حاضری) قرار داده است.
به علت قرارگیری رستوران رست در دل منطقه دربند، مهمانان گرامی می‌توانند علاوه بر صرف غذایی دلچسب و خوشمزه از تماشای طبیعتی زیبا و بی‌نظیر نهایت لذت را ببرند. باید بدانید که این رستوران با دارا بودن فضای داخلی و تراسی بسیار باصفا و دلباز از بهترین رستوران های تهران برای گذراندن لحظاتی شاد و به‌یادماندنی در کنار خانواده و دوستان به شمار می‌رود. منوی متنوع رستوران رست تهران، با وجود انواع قهوه، چای، دسر و بستنی انتخاب‌های گسترده‌ای را پیش روی شما عزیزان قرار می‌دهد.
در کافه رستوران رست نه فقط به تنوع و طعم غذا توجه ویژه‌ می‌شود بلکه به فرهنگ و غذاهای نواحی مختلف ایران نیز مود توجه قرار می‌گیرد. به همین دلیل کافه رستوران رست قصد دارد تا فرهنگ و رسوم غذایی نواحی مختلف ایران را در قالب روادید مفرح معرفی کند. کافه رستوران رست اسم این روادید راه هم “سفر به سفره‌های ایرانی” گذاشته و غذاهای مختلف از نواحی ایران را به سبک کافه رستوران رست سرو خواهد کرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.