زن شگفت‌انگیز 1984 + اولین پوستر

زن شگفت‌انگیز ۱۹۸۴ یک فیلم ابرقهرمانی بر پایهٔ شخصیتی به همین نام از دی‌سی کامیکس می‌باشد. این فیلم دنبالهٔ زن شگفت‌انگیز (۲۰۱۷) و هشتمین فیلم در دنیای سینمایی دی‌سی می‌باشد. پتی جنکینز کارگردانی این فیلم را برعهده داشته و فیلم‌نامهٔ آن را به همراه جف جانز و دیو کالاهام نگاشته است. فیلم‌نامه اقتباس از داستانی از جانز و جنکینز می‌باشد. گل گدوت در نقش اصلی فیلم یعنی زن شگفت‌انگیز ایفای نقش می‌کند و کریس پاین، کریستن ویگ، کانی نیلسن، رابین رایت و پدرو پاسکال از دیگر بازیگران این فیلم هستند. این چهارمین فیلم بلند سینمایی است که زن شگفت‌انگیز در آن حضور دارد.

اولین پوستر فیلم زن شگفت‌انگیز 1984 به تازگی منتشر شد! این فیلم قرار است شما را به دهه‌ی 1984 برگرداند و شما در این پوستر، با زن شگفت‌انگیز با بازی گل گدوت مواجه خواهید شد!

زن شگفت‌انگیز 1984 اولین پوستر

این فیلم قرار است به کارگردانی پتی جنکینز در ژوئن سال 2020 منتشر شود و اولین تریلر این فیلم در سال 2017 منتشر شد!

فیلمبرداری این فیلم از ۱۳ ژوئن ۲۰۱۸ در استودیوهای برادران وارنر در بریتانیا آغاز شد و قرار است در ۵ ژوئن ۲۰۲۰، در ایالات متحده اکران شود.

داستان این فیلم که به‌عنوان ادامه‌ی فیلم زن شگفت‌انگیز شناخته می‌شود هم راجع به پرنسس دایانا یا همان زن شگفت‌انگیز در طول دهه هشتاد میلادی است که در درگیری با شوروی حضور دارد و با دشمن جدیدی روبه‌رو می‌شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.