زیباترین جزیره‌های جهان

جزایر می‌توانند رویای بهشت را تاحدی سحر و جادو کنند! جزیره‌ها می‌توانند بهترین مکان برای آرامش باشند، اما همه‌ی جزایر مانند هم نیستند و تفاوت‌های فاحشی در آن‌ها دیده می‌شود. در این مطلب نیم‌نگاهی به زیباترین جزیره‌های جهان می‌اندازیم تا بتوانید شانگری‌لای خود را در میان آن‌ها بیابید.

  1. مالدیو

 

زیباترین جزیره‌های جهان - 1

مالدیو، زادگاه جزایر درخشنده‌ی زیادی‌است. جزایر مالدیو دارای ساحلی کریستالی و روشن هستند و این مکان جزو کم‌ارتفاع‌ترین مکان‌های جهان است. در زیر آب‌های درجوار این جزایر دنیایی دیگری درحال چرخش است که بازدید از آن هم خالی از لطف نیست.

 

  1. بورا بورا، پلینزی فرانسوی

 

زیباترین جزیره‌های جهان - 2

با شکلی شبیه یک کلاه بزرگ، این جزیره جزیره‌ای آتشفشانی در اقیانوس اطلس جنوبی است. آب‌وهوای عالی آن، حیوانات عجیب دریایی آن، آب زلال و شفاف آن، همه و همه عللی مبنی بر جذاب‌تر شدن این جزیره هستند.

 

  1. پالاوان، فیلیپین

 

زیباترین جزیره‌های جهان - 3

پالاوان، پاسخ فیلیپین به بهشت است. دریای این منطقه مانند جواهر است که ماهی‌های درون آن از بیرون کاملاً مشخص است. این جزیره حاوی صخره‌های مرجانی است که زیبایی آن را هرچه تمام‌تر می‌کند.

 

  1. سیشل

 

زیباترین جزیره‌های جهان - 4

سیشل، در شرق کنیا جزیره‌ای گرانیتی و مراجانی است که در لیست جنگل‌های یونسکو هم از آن نام برده شده‌است. غواصی در آب‌های اطراف این جزیره بسیار لذت‌بخش است و دارای تنوع بالایی از انواع ماهی‌هاست.

 

  1. سانتورینی، یونان

 

زیباترین جزیره‌های جهان - 5

سانتورینی دارای زیبایی دراماتیک است. در این جزیره انواع و اقسام رنگ‌ها قابل مشاهده است و در آن صخره‌های بسیار زیبای مشکی‌رنگی مشاهده می‌شود. این مکان به‌شدت موردعلاقه‌ی عکاسان واقع شده و بسیار ارزشمند است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.