سریال‌های نوروزی سال 1398

از جذاب‌ترین بخش‌های هر عید برای خانواده‌های ایرانی، برنامه‌ها و سریال‌های نوروزی تلویزیون می‌باشد، اما آیا میدانید که در نوروز امسال چه اتفاقاتی در این قاب جادویی می‌افتد؟ با ما همراه باشید تا نگاهی به سریال‌های نوروزی سال 1398 بیندازیم.

شبکه یک

“ن. خ” مجموعه تلویزیونی شبکه یک سیما در نوروز ۹۸ است که به کارگردانی سعید آقاخانی تولید خواهد شد و تهیه‌کنندگی آن را مهدی فرجی برعهده گرفته است.

سریال تلویزیونی “ن. خ” در ژانر طنز با بازی سعید آقاخانی، حمیدرضا آذرنگ، علی صادقی، هومن حاجی عبداللهی، فریده سپاه منصور، نعیمه نظام دوست، سیاوش مفیدی و سیروس میمنت از شبکه یک پخش خواهدشد.

 

شبکه دو

پس از همکاری موفقیت‌آمیز حامد عنقا با بهرنگ توفیقی در سریال “پدر”؛ این گروه نوروز ۹۸ با مجموعه “ساده دلان” مهمان خانه‌های مردم  می شوند.

ساخت این سریال هنوز شروع نشده و پیش از این مجموعه تلویزیونی “شش قهرمان و نصفی” به کارگردانی حسین قناعت برای پخش در نوروز ۹۸ در نظر گرفته شده بود که باید دید مدیران این شبکه کدام سریال را انتخاب می‌کنند.

سریال “شش قهرمان و نصفی” یک فضای سرگرم‌کننده، طنز و شاد با ریتم تند و فعال، برای خانواده‌ها دارد و موضوع اصلی آن، حمایت از تولید ملی و کالای ایرانی است.

همه بازیگران خردسال و نوجوان فیلم “قهرمانان کوچک” در سریال “شش قهرمان و نصفی” حضور دارند. چهره‌های معروف و هنرمندی از جمله آقای اکبر عبدی هم در بخش بزرگسال این سریال حضور خواهند داشت.

 

شبکه سه

سریال تلویزیونی “مرّ قانون” به کارگردانی مشترک محمد حسین لطیفی و علیرضا نجف زاده شنبه (۸ دی ماه) در اولین لوکیشن خود در مجتمع فنی سعادت‌آباد کلید خورد و برای نوروز ۹۸ روی آنتن شبکه سه سیما می‌رود.

این مجموعه تلویزیونی در ۱۵ قسمت توسط مهران مهام تهیه می‌شود که امیرعباس پیام و مهدی روشن روان فیلمنامه آن را نگارش کرده اند.

مرجانه گلچین، هدایت هاشمی، مهران غفوریان، یوسف تیموری، ناهید مسلمی، شیدا خلیق، مهشید ناصری، دلسا ملکی، مهران رجبی، کریم قربانی و … در این سریال بازی می کنند.

 

سریال “پرچین”

سریال “پرچین” به کارگردانی هادی نائیجی یکی دیگر از گزینه‌های نوروز ۹۸ است که در ۲۰ قسمت در حال نگارش است.

قصه “پرچین” خانوادگی است و مهدی محمدنژادیان و پدرام کریمی نگارش این سریال که حال و هوای نوروزی دارد، را به عهده دارند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.