عجیب‌ترین خرده‌فرهنگ‌های جهان!!

جامعه متشکل از انواع متفاوتی از مردم با دیدگاه‌ها و فرهنگ‌های ملی و دینی متفاوتی است. هم‌چنین خرده‌فرهنگ‌های بسیاری هم در سرتاسر جهاتن وجود دارد که ما از آن‌ها اطلاعی نداریم. در این مطلب به مطالعه‌ی برخی از عجیب‌ترین خرده‌فرهنگ‌های جهان خواهیم پرداخت.

کفش‌های رنگی مکزیک

در بعضی شهرهای مکزیک، افرادی که به موسیقی سنتی علاقه دارند، اقدام به پوشیدن کفش‌هایی بزرگ، رنگی و براق می‌پوشند، زیرا معتقدند این‌کار باعث تشویق مردم به رقصیدن در خیابان‌ها می‌شود.

عجیب‌ترین خرده‌فرهنگ‌های جهان - 1
 

خانوم‌های عجیب در ژاپن

زنان جوان در ژاپن خرده‌فرهنگی را ساخته‌اند که باعث می‌شود از جامعه مستثنی شوند. این زنان کلاه‌گیس‌های بزرگ بر سر می‌گذارند و دامن‌هایی کوتاه و کفش‌هایی بزرگ می‌پوشند و چشمان خود را آرایش می‌کنند تا نگاه دیگران را به خود جلب کنند.

عجیب‌ترین خرده‌فرهنگ‌های جهان - 2
 

تناسخ‌یافتگان

گروهی از افراد در سرتاسر جهان وجود دارند که از طریق اینترنت با یکدیگر در ارتباط هستند و خود را انسان نمی‌دانند! آن‌ها اعتقاد دارند که نتیجه‌ی یک تناسخ هستند یا در زندگی قبلی‌شان فرشته یا شیطان بوده‌اند.

عجیب‌ترین خرده‌فرهنگ‌های جهان - 3
 

متال‌هدهای نروژ

در نروژ، گروهی از افراد که طرفدار موسیقی بلک متال هستند، لباس‌هایی عجیب به‌تن می‌کنند و از گریم‌های وحشتناک استفاده می‌کنند. آن‌ها به‌شدت با مسیحیت مخالف هستند و دست به اعمالی همچون قتل و ایجاد حریق می‌زنند.

عجیب‌ترین خرده‌فرهنگ‌های جهان - 4
 

عشق به خدایان در هند

در هند، مردم فداکاری و ارادت خود را نسبت به خدایانشان با سوراخ کردن نقاط مختلف بدنشان و ردکردن میله‌هایی از آن‌ها نشان می‌دهند. آن‌ها حتی مراسمی مذهبی برای اینکار دارند!

عجیب‌ترین خرده‌فرهنگ‌های جهان - 5
 

جوهر قرمز و کره جنوبی

در کره‌ی جنوبی، افراد حق ندارند از جوهر قرمز استفاده کنند، زیرا معتقد هستند رنگ قرمز بدشانسی می‌آورد و از آن فقط برای نوشتن اسامی مردگان استفاده می‌شود.

عجیب‌ترین خرده‌فرهنگ‌های جهان - 6

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.