نسلی جدید از عینک آفتابی که با آن می‌توانید به موسیقی هم گوش دهید!

سال گذشته، کمپانی بوز اسپیکرهای دورگردنی مخصوصی را برای گوش‌کردن به آهنگ ارائه کرد که جایگزین هدفون‌ها شد، به این صورت که با استفاده از این وسیله نیاز به ساکت‌شدن دنیا نبود و شما صدای اطراف را هم می‌شنیدید. این ایده‌ای جذاب بود اما خیلی از افراد با داشتن چیزی به دور گردن خود موافق نبودند. اما نظرتان راجع به عینک آفتابی که با آن بتوانید به موسیقی گوش دهید چیست؟ شرکت بوز با فرم‌های جدیدی این وسیله را ارائه کرده‌است.

این عینک‌های آفتابی دارای اسپیکرهای بسیار کوچکی است که صدا را مستقیماً به گوش شما منتقل می‌کند. بدیهی است که به اندازه‌ی هندزفری یا هدفون کاملاً داخل گوش شما را نمی‌پوشاند، اما این وظیفه را که بتواند به شما موسیقی ارائه دهد به خوبی انجام می‌دهد.

این عینک‌های آفتابی چشم شما را از 99 درصد اشعه‌های مضر خورشیدی با لنزهای بسیار کوچک محافظت می‌کند. این عینک در دو شکل با دو مدل مختلف ارائه می‌شود که بنا به سلیقه‌تان می‌توانید یکی از آن‌ها را انتخاب کنید. این عینک بدنه‌ای کاملاً ضدزنگ دارد. به این مسئله هم دقت داشته باشید که اسپیکرهای آن در مجاورت گوش واقع شده‌اند و کسی قادر به دیدن آن‌ها نیست و به آن‌گونه است که صدا را با کیفیت بالا و صدای بلندی به گوش شما می‌رساند.

این اسپیکرها می‌توانند با بلوتوث به هر وسیله‌ای وصل شوند، پس شما می‌توانید از تبلت، گوشی و یا لپ‌تاپ خود استفاده کنید. در این عینک میکروفونی هم تعبیه شده که می‌توانید از آن برای جواب دادن به تماس‌های تلفنی استفاده کنید. این عینک تا 3.5 ساعت می‌تواند آهنگ پخش کند و بعد از آن باید آن را به شارژ بزنید، این عینک با عرق پوست هم به مشکلی برنمی‌خورد. دکمه‌های کوچکی روی دسته‌ی راست آن هم به شما اجازه‌ی کنترل تماس‌ها و تنظیم موسیقی و یا استفاده از سیری را می‌دهد. این عینک ها با قیمت 199.95 دلار ارائه شده‌اند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.