غذاهایی سالم برای افراد بدغذا

بعضی افراد، راحت با غذاها کنار نمی‌آیند و معدود غذاهایی با ذائقه‌شان سازگار است، اما باید برای این افراد بدغذا چه غذاهایی آماده کنیم؟ این قطعاً چالشی بزرگ برای یک آشپز به حساب می‌آید! با ما همراه باشید تا با چند مورد از غذاهای سالم که اکثر افراد بدغذا هم آن را می‌خورند آشنا شوید.

سیب‌زمینی

سیب‌زمینی از محبوب‌ترین غذاهای سرتاسر جهان است که می‌توانید به روش‌های مختلف آن را آماده کنید یا مثلاً می‌توانید انواعی از سبزیجات دیگر را همراه با ادویه‌ها به آن اضافه کنید.

 

تاکوس

تاکوس به علت انعطاف‌پذیری در مواد مورد استفاده در آن می‌تواند گزینه‌ی خوبی باشد. شما می‌توانید در آن از منابع پروتئینی یا مرغ، پیاز و یا حتی کاهو و گوجه استفاده کنید و از آن لذت ببرید!

غذاهایی سالم برای افراد بدغذا - 1
 

سوپ

سوپ غذای خوبی برای مخفی کردن منابع پروتئینی است! شما می‌توانید از سبزیجات و طعم‌دهنده‌های خوش‌طعم و موردپسند خود در آن استفاده کنید و باب میل خود آن را تهیه کنید.

 

پاستا

این غذا هم موردپسند اکثر افراد واقع می‌شود. می‌توانید در ترکیبات پاستای خود از مواد متفاوتی استفاده کنید، مثلاً می‌توانید در آن کوفته قل‌قلی، گوجه‌ی خردشده، سویا، گوشت چرخ‌کرده، نخودفرنگی، قارچ و یا هر ماده‌ی غذایی دیگری که موردعلاقه‌ی شماست، بریزید.

غذاهایی سالم برای افراد بدغذا - 2

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.