6 غذا برای افزایش حداکثری قدرت بدنی!

برای ورزشکاران، قدرت بدنی چیز بسیار مهمی است، اما آیا تابه‌حال به غذاهایی که آن را تامین می‌کنند فکر کرده‌اید؟ با ماه همراه باشید تا با 7 غذا که قدرت بدنی شما را به بالاترین حد می‌رسانند آشنا شوید و تلاش کنید آن‌ها را در برنامه غذایی‌‍تان بگنجانید!

مرغ

این غذا دارای تمام آمینواسیدهای ضروری برای بدن است که باعث ترمیم بافت‌های آسیب‌دیده و ساخت ماهیچه می‌شود. یک پرس مرغ حاوی 190 کالری و 3 گرم چربی است.

 

ماست

تلاش کنید از ماست یونانی در برنامه غذایی‌تان حتماْ استفاده کنید! این ماده سرشار از کلسیم است و میزان گرفتگی ماهیچه را کاهش می‌دهد و از استخوان‌ها محافظت می‌کند. هر سهم از ماست یونانی بدون چربی معمولاْ حاوی 187 میلی‌گرم کلسیم و 17 گرم پروتئین است.

 

تخم‌مرغ

تخم‌مرغ بهترین رفیق برای افرادی است که وزنه می‌زنند! این غذا حاوی مقادیر بالایی از پروتئین است و هر ماده‌ای که بدن برای ساخت ماهیچه به آن نیاز دارد را در خود دارد!ْ

 

چای سبز

چای سبز به گوارش کمک می‌کند و احتمال ابتلا به برخی سرطان‌ها و سکته‌ها را کاهش می‌دهد و در کاهش وزن به شما کمک می‌کند. علاوه بر این قضیه پروتئین و کافئین آن هم به شما کمک می‌کند!

 

هندوانه

هندوانه شامل آمینواسیدهایی است که به‌درد شما می‌خورد و باعث افزایش حجم رگ‌ها و به‌دنبال آن افزایش خون‌رسانی در بدن و رسیدن بهتر مواد مغذی به ماهیچه‌ها می‌شود.

6 غذا برای افزایش حداکثری قدرت بدنی - 1

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.