فصل پنجم سریال پیکی بلایندرز به‌زودی پخش خواهد شد! + تاریخ دقیق پخش

طبق اخبار، فیلمبرداری فصل پنجم سریال پیکی بلایندرز به‌تازگی شروع شده‌است. این فصل، قرار است فصل پنجم از این مجموعه باشد که از شبکه‌ی بی‌بی‌سی پخش خواهد شد. سازنده‌ی این مجموعه اعلام کرده که این فصل پنجم این سریال در سال 2019 از بی‌بی‌سی تو و نت‌فلیکس پخش خواهد شد. وی همچنین گفته که این سریال هفت فصل خواهد داشت.

نویسنده‌ی این سریال همچنین اعلام کرده که نوشتن فصل شش را آغاز کرده و فصل پنج قرار است بهترین فصل تا الان باشد.  اما زمان پخش آن دقیقاً چه زمانی خواهد بود؟ خب بهتر است بگوییم هنوز اخبار دقیقی از این قضیه در دسترس نیست.

فصل پنجم سریال پیکی بلایندرز به‌زودی پخش خواهد شد - 1

هنوز تریلر کاملی هم از این مجموعه پخش نشده‌است، اما بی‌بی‌سی اخیراً تریلری را پخش کرد که در آن تامی شلبی درمقابل انفجار یک ماشین ایستاده بود که حدس‌ها و کنجکاوی‌ها را برانگیخت!

فصل پنجم سریال پیکی بلایندرز به‌زودی پخش خواهد شد - 2

هم‌چنین عکس‌هایی هم در اینستاگرام رسمی پیکی بلایندرز منتشر شده‌است که مربوط به فصل جدید خواهد بود. از بازیگران اضافه‌شده به این مجموعه می‌توان به سم کلفین اشاره کرد. اکثر افراد سم کلفین را با بازی درخشنده‌اش در فیلم “من پیش از تو” می‌شناسند. بازیگرانی که در این مجموعه ایفای نقش خواهند داشت هم تاحدی مشخص شده‌اند. تام هاردی در این مجموعه نخواهد بود، اما کیلیان مورفی در نقش تامی به کار خود ادامه خواهد داد و آرتور هم زنده خواهد بود!

فصل پنجم سریال پیکی بلایندرز به‌زودی پخش خواهد شد - 3
فصل پنجم سریال پیکی بلایندرز به‌زودی پخش خواهد شد - 4

علاوه بر این‌ها، عکس‌هایی از فیلمبرداری فصل جدید این سریال در منچستر منتشر شده‌است.

داستان این مجموعه، راجع به زمانی خواهد بود که تامی شلبی به یک سیاستمدار کاریزماتیک نزدیک می‌شود و متوجه می‌شود که وظایف و مسئولیت‌هایش نه‌تنها برروی خانواده، بلکه برروی کل ملت تاثیر خواهد گذاشت. این داستان در انتهای دهه‌ی 1920 و اوایل 1930 اتفاق خواهد افتاد.

آپدیت

بی‌بی‌سی تایید کرده که پخش این فصل از این سریال جذاب از 25 اگوست 2019 یا سوم شهریور ماه آغاز خواهد شد! پس برای آن آماده باشید!

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.