فینال عصرجدید از راه رسید + نتایج

اولین و بزرگ‌ترین برنامه استعدادیابی تلویزیونی در ایران با نام عصرجدید با حضور استعدادهای ویژه در زمینه‌های سرگرمی، هنری و مهارت‌های ورزشی که از شبکه سه سیما پخش می‌شود مهمان این روزهای خانه‌ی ماست.

فینال این مسابقه بزرگ هم‌زمان با ماه مبارک رمضان روز‌های یکشنبه و دوشنبه ساعت ۲۲:۳۰ به روی آنتن شبکه سه سیما می رود.

‎با پایان یافتن مرحله مقدماتی، این مسابقه‌ وارد مرحله‌ تازه ای شده و ضبط دوره نهایی اولین فصل از بزرگ‌ترین مسابقه استعداد‌یابی ایران به تهیه کنندگی احسان علیخانی به تازگی آغاز شده‌است.

مرحله‌ای حساس که مدرسان از حوزه‌های مختلف هنری، ورزشی و سرگرمی، راه‌یافتگان به مرحله نهایی را آموزش می‌دهند.

محمد اصفهانی خواننده پاپ و ارشا اقدسی، طراح حرکات بدلکاری آثار نمایشی، ریما رامین‌فر (بازیگر)، امیر کربلایی‌زاده (استندآپ کمدین)، بهرام عظیمی (انیماتور)، علی بیات‌موحد (ریاضیدان)، علی میرصادقی (روان‌شناس)، مهرداد نصرتی (آهنگساز) و مسعود مرعشی (طنزپرداز) گروه آموزشی این دوره را تشکیل می دهند.

آپدیت

درنهایت، از 15 مسابقه‌دهنده در مرحله‌ی نیمه‌نهایی، 5 برگزیده به مرحله‌ی نهایی راه یافتند. این پنج فینالیست، پارسا خائف در بخش خوانندگی از اردبیل، محمد زارع در بخش حرکات نمایشی آکروباتیک از شیراز، فاطمه عبادی در بخش نقاشی با شن از بندر ماهشهر، سعید فتحی روشن در بخش شعبده‌بازی (منتالیست) از تهران و گروه دختران نینجا در بخش حرکات نمایشی رزمی از کرج هستند که طی رقابتی نفس‌گیر، برنده و مقام دوم و سوم و چهارم و پنجم فصل اول عصر جدید را مشخص کردند. پس از پخش فینال این مسابقه در تاریخ 28 مردادماه 1398 برروی آنتن شبکه سه سیما، مقام اول به فاطمه عبادی، مقام دوم به محمد زارع، مقام سوم به پارسا خائف، مقام چهارم به سعید فتحی‌روشن و مقام پنجم به گروه دختران نینجا تعلق گرفت.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.