لوازمی که با پیش‌خرید Note 9 در Sprint، به شما تعلق می‌گیرد

هنوز چند ساعتی تا ارائه‌ی رسمی گوشی نوت 9 توسط سامسونگ مانده، اما اخباری راجع‌به پیش‌فروش آن به‌گوش می‌رسد، گفته می‌شود Sprint اعلام کرده که اگر گوشی را از آن پیش‌خرید کنید، همراه با آن یک هدفون نویز گیر AKG با قیمت 300 دلار و دسته‌ی بازی سامسونگ با قیمت 150 دلار به خریداران می‌دهد.

خریداران می‌توانند با پرداخت 99 دلار بیشتر هنگام سفارش نوت 9، این دو وسیله را دریافت کنند. اما متاسفانه هنوز اطلاعاتی راجع به دسته‌ی بازی سامسونگ در دسترس نیست که در آن چه چیزی قرار دارد. اما از آن‌جایی که نوت 9 همکاری خود را با بازی Fortnite اعلام کرده، قطعاً دسته‌ی قدرتمندی خواهد بود.

همین‌طور گفته می‌شود که این اتفاق مستقیماً از جانب سامسونگ اتفاق می‌افتد و به مشتریان Sprint ارائه می‌شود، و علاوه براین گفته می‌شود کسانی که مستقیماً از سامسونگ گوشی را پیش‌خرید کنند، هدفون را دریافت می‌کنند، اما برای تایید این خبر باید منتظر اعلام رسمی سامسونگ بمانیم.

این اولین باری نیست که کمپانی با کمپانی‌های دیگری همکاری می‌کند و لوازمی را همراه با گوشی ارائه می‌کنند، برای گوشی‌های گلکسی اس 9 و اس 9 پلاس هم سامسونگ DeX Pad‌هایی را به‌طور رایگان برای پیش‌خرید کنندگان قرار داد.

این فرصت خرید تا 23 اوت به پایان می‌رسد که به‌نظر می‌آید آخرین فرصت برای پیش‌خرید باشد. کسانی که قصد دارند صاحب این پرچم‌دار سامسونگ باشند می‌توانند سریع‌تر برای پیش‌خرید اقدام کنند.

 

لوازمی که با پیش‌خرید Note 9 در Sprint، به شما تعلق می‌گیرد-1

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.