لوکس‌ترین مکان‌های دنیا!

مکان‌های لوکس بسیاری در سرتاسر دنیا هستند که برای مسافرت بسیار مناسبند، اما تاحالا از جزیره‌ی خصوصی تاهیتی، یا مکان بازی در کنیا چیزی شنیده‌اید؟ تمام این مکان‌ها در یک‌چیز مشترک‌اند که آن هم حجم بالای لوکس بودنشان است! در این مطلب قصد داریم تغاز لوکس‌ترین مکان‌های دنیا را به شما معرفی کنیم.

1. جزیره‌ی نیهی‌سومبا، اندونزی

این جزیره، دارای یکی از زیباترین ساحل‌های جهان است! فاصله‌ی این مکان از بالی، به اندازه‌ی یک پرواز یک ساعته است و مکانی بسیار ساکت و دنج در اندونزی است. این مکان، ساحل دو و نیم کیلومتری از شن سفید و صخره‌های زیبا دارد که در آن می‌توانید از غواصی و ماهیگیری لذت ببرید. در این مکان هیچ‌گونه تلویزیونی یافت نمی‌شود و فقط لذت‌بردن از طبیعت مطرح است. ویلاهای بسیار زیبای زیادی هم در این مکان وجود دارد که امکانات فوق‌العاده‌ای را ارائه می‌دهند. در این مکان شما می‌توانید ویلاهایی از یک تا پنج اتاق خواب، با دوش‌های روباز، استخرهای خصوصی و حتی خانه‌های درختی پیدا کنید!

لوکس‌ترین مکان‌های دنیا - 2
 

2. براندو، تاهیتی

اگر قصد رفتن به یک بهشت استوایی را دارید، این مکان را از دست ندهید! این جزیره در اقیانوس آرام قرار دارد و بخشی از کشور فرانسه به‌حساب می‌آید. در این جزیره، انواع انرژی‌های پاک تولید می‌شود. برخلاف مکان قبلی، ویلاهای این جزیره دارای تلویزیون و وای‌فای هستند و خوب است بدانید که تمام ویلاهای این جزیره همراه با دوچرخه ارائه می‌شوند.

لوکس‌ترین مکان‌های دنیا - 3
 

3. اقیانوس جنوبی، استرالیا

در جنوب استرالیا، جزیره‌ی کانگرو شما شاهد صخره‌ها و منظره‌ی بسیار زیبایی خواهید بود که اقیانوس هم این مکان را کامل می‌کند. ویلاهای این مکان ساخته‌شده از چوب‌های بازیافت شده هستند و با هنر محلی تزیین شده‌اند. در بیرون خانه‌ها هم مکان‌هایی برای استراحت وجود دارد که شما می‌توانید حین استراحت در آن‌ها، در فضای آن‌جا کاملاً غرق شوید. هم‌چنین خوب است بدانید که اتاق‌های دیگری هم هستند که دارای شومینه‌های اسمارت، همراه با تلویزیون و دی‌وی‌دی پلیر هستند.

لوکس‌ترین مکان‌های دنیا - 4

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.