آشنایی با مجموعه تفریحی تله‌کابین رامسر

این مجموعه در سال 1387 افتتاح گردید و نگین این مجموعه تله‌کابین آن است که از ساحل شروع شده و با گذر از جاده به بالای کوه می‌رسد. مسیر این تله‌کابین بسیار چشم‌نواز است و همین امر سبب شده که در هر فصل سال شلوغ باشد. این مجموعه که با عنوان شهر سبز نام‌گذاری شده از امکانات بیشتری برخوردار است که می‌توان به ورزش‌های آبی و موتوری، مراکز خرید، شهر‌بازی، پینت‌بال، زیپ‌لاین و بسیاری دیگر اشاره کرد.

در این مجموعه تفریحی-اقامتی امکانات زیادی آماده شده تا پذیرای گردشگران باشد. در این مطلب قصد داریم تا نگاهی کوتاه به یکی از مکان‌های گردشگری شمال ایران بزنیم. پس با ما همراه باشید.

آشنایی با مجموعه تفریحی تله‌کابین رامسر - 1

تله‌کابین

دسترسی به بخشی از امکانات تفریحی این مجموعه فقط با گذر از تله‌کابین میسر بوده که ظرفیت هر کابین 4 نفر است. برای توضیح مسیر این خط کابلی همین بس که دریا را به کوه وصل می‌کند!

 

زیپ‌لاین

سفر به دل جنگل، این‌بار محسوس‌تر. با استفاده از این وسیله می‌توانید پرواز در دل جنگل را با گذر از پل‌های چوبی معلق در هوا تجربه کنید.

 

کلوپ ورزش‌های دریایی

در این کلوپ می‌توانید از تفریحاتی چون شاتل دریایی، جت‌اسکی، اسکی روی آب، قایق‌سواری، پاراسیلینگ و بسیاری  تفریحات آبی دیگر بهره‌مند شوید.

 

کارتینگ

اگر به سرعت علاقه دارید حتما سری به کارتینگ بزنید. وجود پیستی مجهز در کنار ماشین‌های کوچک به‌روز امکان بهترین سواری پرسرعت را در اختیارتان قرار می‌دهد.

 

پینت‌بال

اگر از بازی‌های جنگی لذت می‌برید چطور است این‌بار اسلحه واقعی به دست بگیرید! اما نگران نباشید چرا که تیرهای این اسلحه ژله‌ای است. پینت‌بال به صورت گروهی بوده و امکان به کارگیری استراتژی را به شما می‌دهد فقط این نکته را در نظر بگیرید که هماهنگی بین اعضای گروه کلید موفق شدن در میدان است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.