معرفی بازی مبارزه سایه ها 3

مبارزه سایه‌ها 3 یکی از جذاب‌ترین بازی‌های اندرویدی حال حاضر است، این بازی محصول شرکت Nekki و در سبک اکشن بوده و برای کسانی که بدشان نمی‌آید مبارزه‌ای تن به تن را تجربه کنند، می‌تواند جالب توجه باشد.

اگر از قبل کمی در جریان روند این بازی بوده باشید می‌دانید که در نسخه‌های قبل‌تر مبارزه بین سایه‌ها بوده است، آن هم سایه‌های واقعی! اما در نسخه جدید به علت گرافیک بالای افزوده شده این بار می‌توانید ببینید رو در روی چه کسی مبارزه می‌کنید هم‌چنین این امکان را دارید که بازیکن خودتان را شخصی‌سازی کنید مثلا این که زن باشید یا مرد، با چه مدل مویی و … . البته نباید از اسحه و زره‌تان که قابلیت ارتقا دارد غافل بود.

داستان بازی با شکسته شدن گویی که سایه‌های شرور را در خود زندانی کرده بود آغاز می‌شود و هم‌زمان با جلو رفتن مراحل با داستان بازی بیشتر آشنا می‌شوید، واضح است که برای مبارزه با سایه‌ها باید آماده شوید البته جای نگرانی نیست چون شما تنها نیستید چرا که افرادی هستند تا در این رویارویی به شما کمک کنند.

از جمله امکانات این بازی می‌توان به بازی آنلاین با سایر کاربران سرتاسر دنیا اشاره کرد. البته حریفانی که در حد و اندازه خودتان باشد! مبارزه سایه‌ها 3 جذابیت‌های سمعی و بصری فوق‌العاده ای دارد که با دیدن تصاویر و شنیدن داستان بازی وسوسه می‌شوید که آن را امتحان کنید. در ادامه با تصاویری از این بازی مهیج همراه ما باشید.

 

معرفی بازی مبارزه سایه ها 3 - 1
 
معرفی بازی مبارزه سایه ها 3 - 2
 
معرفی بازی مبارزه سایه ها 3 - 3

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.