معرفی بازی Asphalt 9: Legends

بازی Asphalt 9: Legends به‌سبک مسابقه‌ای ویدیویی است که در تاریخ 25 جولای 2018 توسط Gameloft منتشر شد که نهمین بازی از مجموعه‌ی Asphalt به‌شمار می‌آید. گرافیک این بازی نسبت به بازی‌های قبلی این سری پیشرفت داشته و ویژگی‌های دیگری مانند ماشین‌های جدید، سیستم راهنمای جدید و مراحل جدیدی به آن اضافه شده‌است.

گیم‌پلی این بازی شبیه به بازی قبلی از این سری یعنی Asphalt 8: Airborne می‎باشد درحالی‌که در گرافیک و طراحی آن تغییرات چشم‌گیری به چشم می‌آید. در این بازی به‌طور کلی 48 ماشین وجود دارد که همه معتبر هستند.

در این بازی دو حالت “شغلی” و “چندبازیکنه” وجود دارد که بخش شغلی شامل 5 بخش می‌شود و هربخش شامل پارت‌های متفاوتی می‌باشد. در حالت چندبازیکنه شما می‌توان با بازیکنانی دیگر این بازی را انجام دهید. در بخش مسابقه‌ای کلاسیک هم دو حالت وجود دارد که یکی از آن‌ها “زمانی” و دیگری “فرار” می‌باشد. در بخش زمانی باید قبل از فرارسیدن زمان مقرر از خط پایان بگذرید در حالی‌که در بخش فرار باید از دست پلیس‌هایی که شما را تعقیب می‌کنند فرار کنید.

این بازی در شهرهای سان فرانسیسکو و شانگهای و روم و هیمالیا و قاهره انجام می‌شود که برای سیستم عامل‌های اندروید و آی او اس و ویندوز 10 ارائه شده‌است. در ادامه عکس‌هایی از فضای بازی را مشاهده خواهید کرد.

معرفی بازی Asphalt 9: Legends - 1

معرفی بازی Asphalt 9: Legends - 2 معرفی بازی Asphalt 9: Legends - 3

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.