معرفی بازی Battlefield V + تاریخ انتشار

الکترونیک آرتز وروی دیگر به دنیای بتلفیلد خواهد داشت که از آن در ماه مه رونمایی کرد. این بازی قرار است با عنوان بتلفیلد وی (Battlefield V) منتشر شود.

این بازی بر روی جنگ جهانی دوم تمرکز دارد که قصد دارد زاویه دید جدیدی را از این جنگ‌ها به دنیا ارائه دهد که در این راستا از مکان‌ها و داستان‌های ناگفته‌ای پرده‌برداری می‌شود. توسعه دهنده‌ی این بازی قول داده که کانسپت‌ها و طراحی‌هایی نو و تازه را ارائه کند. این بازی قرار است به‌شکل بازیکن تک‌نفره باشد که اولین بار در بتلفیلد یک بدین‌گونه بود. این بازی به داستان‌های مختلفی تقسیم شده‌است که باعث شده گیم پلی‌ها و تم‌های متفاوتی در اختیار کاربران قرار بگیرد.

برخی تغییرهایی در کاراکترهای بازی نیز ایجاد شده، شخصیت‌هایی همچون پزشک و سربازان همراه به بازی اضافه شده که هرشخص می‌تواند برای خود هم‌گروه‌هایی انتخاب کند.

این بازی قرار است برای ایکس باکس، پلی استیشن 4 و کامپیوتر در 19 اکتبر 2018 منتشر شود. مشترکین EA همچنین می‌توانند از 11 اکتبر در نسخه‌ی ایکس باکس و کامپیوتر با گیم پلی محدودی بازی را به‌مدت 10 ساعت امتحان کنند. پیش‌بینی می‌شود قیمت این بازی برای تمام پلتفرم‌ها 59.99 دلار باشد، درحالی‌که نسخه‌ی دلوکس آن 79.99 دلار خواهد بود.  در ادامه، عکس‌هایی از فضا و گیم‌پلی بازی را مشاهده خواهید کرد.

 

معرفی بازی Battlefield V - 1

معرفی بازی Battlefield V - 2

معرفی بازی Battlefield V - 3

معرفی بازی Battlefield V - 4

معرفی بازی Battlefield V - 5

معرفی بازی Battlefield V - 6

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.