معرفی بازی Dead Cells

بازی Dead Cells یک بازی دوبعدی و هیجان‌انگیز است که روندی معما‌گونه را دنبال می‌کند. در سال 2018 توسط سازنده و ناشر این بازی استودیوی موشن توین روانه‌ی بازار گردید. از جمله پلتفرم‌هایی که امکان اجرای این بازی را دارند PC، باکس وان، پلی استیشن 4 و … است و اما در ادامه قصد داریم تا نگاهی اجمالی به این بازی بیندازیم.

این روزها گرافیک یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های انتخاب بازی‌ها شده‌است اما به نظر من اگر یک بازی پویایی خود را حفظ کند می‌تواند صرف نظر از گرافییکش جای خود را بین گیمرها باز کند. بازی Dead Cells با وجود گرافیک پیکسل آرت خود هنوز هم بازی اعتیادآوری است.

در این بازی بعد از کشته شدن به نقطه شروع بازمی‌گردید هر چقدر هم که جلو رفته باشید یک اشتباه شما را به اول بازی برمی‌گرداند. شاید در ابتدا فکر کنید “این‌طوری که خسته‌کننده می‌شود؟” یا این‌که “پس می‌توان با حفظ کردن مکان‌های دشمن به راحتی با تکرار، مرحله را به آخر رساند.” اما قضیه به همین راحتی‌ها که فکر می‌کنید نیست! چرا که بعد از هر بار مردن آیتم‌های بازی در جای خود نیستند و این یعنی چالش پشت چالش.

یکی دیگر از ویژگی‌های جذاب این بازی موسیقی زیبای آن است که در سراسر بازی گوش‌نواز است. شما در این بازی در نقش قهرمان داستان امکان شخصی‌سازی قدرت‌های خود را دارید و پس از جمع‌آوری امتیاز امکان ارتقاء قدرت و رویارویی با چالش‌های بزرگ‌تر را خواهید داشت. Dead Cells از آن دست بازی‌های اکشنی است که بعد از چشیدنش شما را تا مدت‌ها درگیر خود می‌کند.

این بازی قرار است در سال 2019 به طور رسمی برای سیستم عامل IOS و اندروید وارد بازار شود. جالب است بدانید که این بازی در رقابت با “بازی ندای وظیفه 4” به عنوان یکی از بهترین بازی‌های اکشن سال 2018 پیروز میدان شده‌است.

تنها ایرادی که می‌توان به این بازی گرفت سختی آن است که ایراد چندان مهمی برای گیمرهای حرفه‌ای به حساب نمی‌آید چرا که لذت بردن را دوچندان‌تر می‌کند.

معرفی بازی Dead Cells - 1

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.