معرفی بازی Pillars of Eternity II: Deadfire

اگر به دنبال یک بازی در سبک نقش‌آفرنی هستید و هم‌چنین به فضاهای کلاسیک علاقه دارید، بروزآنلاین بازی Pillars of Eternity II: Deadfire را پیشنهاد می‌کند، این بازی که در سال جاری نسخه کنسول آن به بازار آمده نه تنها روایت زیبا بلکه طراحی جذابی دارد که شما را به خود جذب می‌کند. سازنده این بازی استودیو آیسیدین و ناشرش ورسوس اویل است. در ادامه نگاهی کوتاه به این بازی خواهیم داشت.

معرفی بازی Pillars of Eternity II: Deadfire - 1

این بازی که نسخه دوم Pillars of Eternity هست بهبودهای قابل ملاحظه‌ای نسبت به نسخه اول دارد که می‌توان به عمق داستان‌های فرعی، تصمیم‌گیری‌های تاثیرگذار در روند بازی، مبارزات قوی و … اشاره کرد.

داستان بازی در دنیایی خیالی صورت می‌گیرد و شما در آن به عنوان فردی که با نگاه به افراد توانایی دیدن خاطرات و باطن آن‌ها را دارید وارد بازی می‌شوید و … . در بازی حتی اگر نخواهید روند اصلی آن را پی بگیرید، می‌توانید به راحتی خود را در داستان‌های فرعی غرق کنید و لذت ببرید. فضای داستان به قدری بزرگ و وسیع است که هر گونه سلیقه‌ای را جوابگو است.

نکته‌ی جالب توجه در این بازی این‌جا است که به راحتی می‌توانید با تصمیماتی که می‌گیرید هم‌تیمی‌هایتان را به مامورت بفرستید. در Pillars of Eternity II: Deadfire امکان بازی چندنفره و تک‌نفره وجود دارد.

بودجه این بازی توسط یک کمپین مالی در 24 ساعت اول ارائه، تامین شده‌است که نشان از جایگاه خوب Pillars of Eternity II: Deadfire در بازی‌های نقش‌آفرینی است.

از دیگر امکانات این بازی می‌توان به ساخت شخصیت منحصربه‌فرد خود چه از نظر ظاهری چه خصوصیاتی و در اختیار داشتن یک کشتی برای سفر به نقاط مختلف اشاره کرد اما به یاد داشته باشید که پیروزی در این بازی در گروی استفاده از تاکتیک درست است که همین موضوع این بازی را  برای افرادی که به بازی‌های استراتژی علاقه دارند، به یک انتخاب مناسب تبدیل می‌کند.

معرفی بازی Pillars of Eternity II: Deadfire - 2

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.