همه‌ی اطلاعات راجع‌ به بازی Fortnite

Fortnite یک بازی محبوب بین‌المللی است که حدود 125 میلیون بازی‌کننده دارد که در میان آن‌ها افراد معروف زیادی به‌چشم می‌خورند. این بازی برای کامپیوتر، مک، پلی استیشن 4، ایکس باکس و آی او اس معرفی شده، اما هنوز نسخه‌ی اندروید آن منتشر نشده که به‌زودی منتشر خواهد شد.

راجع به انتشار این بازی، روز دقیقی از طرف Epic Games اعلام نشده، اما درواقع قرار است که همراه با گوشی گلکسی نوت 9 که در 9 اوت ارائه می‌شود منتشر شود. انتظار می‌رود نوت 9 در تاریخ 24 اوت به بازار بیاید که در این صورت این روز، روز انتشار بازی برای اندروید هم خواهد بود. اما باید این نکته را درنظر گرفت که این بازی، فقط برای 30 روز برای افراد دارنده‌ی نوت 9 قابل بازی است، اما گمانه‌زنی می‌شود که بعد از این 30 روز، بازی به پرچم‌دار دیگر سامسونگ یعنی گلکسی اس 9 داده شود که مدت زمانی که بازی در دست سامسونگ خواهد بود به طور کلی بین 30 تا 90 روز تخمین زده می‌شود که بر این اساس، از ماه دسامبر همه قادر به استفاده از این بازی خواهند بود.

شایان ذکر است که این بازی در پلی استور ارائه نخواهد شد، بلکه برای نصب آن باید مستقیماً به برنامه‌ی Epic Games مراجعه کنید تا قادر به دانلود آن باشید. رئیس شرکت قصدشان از این‌کار را ارتباط مستقیم با مشتری معرفی کرده‌است.

در ادامه عکس‌هایی از فضای بازی را مشاهده خواهید کرد.

 

 همه‌ی اطلاعات راجع‌به بازی Fortnite-1

همه‌ی اطلاعات راجع‌به بازی Fortnite-2

همه‌ی اطلاعات راجع‌به بازی Fortnite-3

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.