ویژه‌برنامه‎ی ماه‌رمضان 98 با بنیامین بهادری

برنامه‌ی ماه‌عسل قرار است بعد از سال‌ها به کار خود پایان دهد. اما چه برنامه‌ای جایگزین آن خواهد شد؟ امسال ویژه‌برنامه‎ی ماه‌رمضان 98 با بنیامین بهادری پخش خواهد شد که عنوان آن ماه ماه است و جایگزین ماه عسل می‌شود که این اتفاق در راستای سیاست مدیر شبکه سه برای سلبریتی‌محوری و جذب چهره‌های مطرح در عرصه‌های مختلف هنریریال قرار است از ساعتی پیش از افطار تا افطار روی آنتن شبکه ۳ باشد و احتمالا برنامه‌ای گفت‌وگومحور را روی آنتن ببرد.

هم‌چنین ویژه برنامه افطار شبکه یک با نام “دعوت” از ساعت ۱۹ و سی دقیقه روی آنتن می رود. شبکه دو سیما هم برنامه هزار راه نرفته  را برای ساعات منتهی به افطار در کنداکتور پخش دارد. شبکه چهار سیما نیز پیش از افطار برنامه معنای زندگی  را با اجرای محمد تقی موحد ابطحی برای مخاطبان خود پخش خواهد کرد.

برنامه شهر عزیز  برنامه مناسبتی ماه رمضان شبکه پنج است که از مشهد مقدس به روی آنتن می‌برد.

شبکه افق با برنامه “ماه نشان” از ساعت ۱۹ و سی با اجرای آقای دلبران میهمان مخاطبان است و شبکه امید “افطاری ساده” را پخش خواهد کرد.

شبکه آموزش هم یک ساعت قبل از افطار برنامه “دست خدا” را روی آنتن خواهد برد و شبکه قرآن و معارف سیما برنامه “ماه بهشت” را پیش از افطار با اجرای سید وحید مرتضوی روانه آنتن می‌کند.

هم‎چنین ببینید: پخش‌نشدن برنامه‌ی بنیامین بهادری

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.