سریال پایتخت 6 برای نوروز 99 نهایی شد

تهیه‌کننده پایتخت از قراردادی یک ساله برای ساخت سریال “پایتخت 6 ” با تلویزیون خبر داد. خانم الهام غفوری تهیه‌کننده مجموعه تلویزیونی پایتخت دلیل این قرارداد یک ساله را تمرکز بیشتر آقای تنابنده روی متن و در اختیار داشتن تمامی بازیگران این مجموعه محبوب عنوان کرد. بدین ترتیب برای ساخت پایتخت 6 با کلیه عوامل پایتخت قرارداد بسته شد.

این تهیه‌کننده خاطر نشان کرد: عقد این قرارداد در ابتدای سال سبب شده تا با خیال راحت بتوانم عوامل اصلی کار را داشته باشم چرا که دیگر دل‌نگران شلوغی برنامه کاری بازیگران نیستم.

خانم غفوری با اشاره به این موضوع که نگارش فیلم‌نامه سریال پایتخت 6 را آقای تنابنده آغاز کرده عنوان کرد با توجه به این که آقای تنابده سرپرست گروه نویسندگان و طراح فیلم‌نامه از ابتدای پایتخت بوده امسال کاری مضاعف بر عهده دارند چرا که پیش‌تر این کار بر عهده مرحوم خشایار الوند بود اما از آن‌جا که امسال آقای تنابنده تنها شده فعلا شخصا نگارش را بر عهده گرفته تا احتمالا در آینده بتوانیم نویسنده‌های دیگری به این مجموعه اضافه کنیم.

خانم تهیه‌کننده افزود در حال حاضر روی متن فیلم‌نامه کار می‌کنیم و زمانی که متن‌ سریال به حدی که شرایط تولید را داشته باشد برسد پیش‌تولید را آغاز می‌کنیم و آماده تصویربرداری می‌شویم. لازم به ذکر است این مجموعه برای نوروز 99 ساخته می‌شود و از بازیگران این مجموعه می‌توان به محسن تنابنده، احمد مهران‌فر، ریما رامین‌فر، نسرین نصرتی، بهرام افشاری، علیرضا خمسه، سارا و نیکا فرقانی اصل و هومن حاجی عبداللهی اشاره کرد.

درمورد داستان این مجموعه خانم تهیه‌کننده فعلا اطلاعی ندارد اما خاطرنشان کرد تلاش بر این است که کاری جذاب‌تر از پایتخت‌های پیشین در انتظار خواهد بود.

پایتخت 6 برای نوروز 99 نهایی شد - 1

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.