پخش‌نشدن برنامه‌‎ی بنیامین بهادری!

قرار بود طبق کنداکتور شبکه سه دیروز ساعت ۷ برنامه ماه ماه بنیامین بهادری از شبکه ۳ پخش شود اما در اقدامی تعجب آور و بدون توضیح خاصی یک برنامه دیگر جایگزین برنامه شده است و برنامه ماه ماه از جدول پخش شبکه ۳ حذف شده است. اما علت پخش‌نشدن برنامه‌‎ی بنیامین بهادری چیست؟

چندی پیش شایعه حضوری بنیامین بهادری در برنامه ماه ماه به سرعت در فضای مجازی پخش شد و چیزی نگذشت که این شایعه به واقعیت تبدیل و برنامه ماه ماه با اجرای او در کنداکتور برنامه های ماه رمضان قرار گرفت. نکته جالب توجه این است که دیروز دقایقی قبل از شروع اولین قسمت، این برنامه از کنداکتور شبکه سه خارج و بازپخش برنامه “محرمانه خانوادگی” به جای آن پخش شد.

گفتنی است که روی آنتن رفتن بنیامین بهادری، خواننده پاپ به عنوان مجری برنامه تلویزیونی با مخالفت معاون سیما مواجه شده و مجوز پخش این برنامه در لحظات آخر صادر نشده است و از دلایل این مخالفت می توان به نداشتن تجربه اجرای تلویزیونی و متناسب نبودن نفس حضور یک خواننده و سلبریتی در قامت مجری ویژه برنامه افطار اشاره کرد.

باید دید که در آخر این برنامه پخش می شود و یا اینکه طرفداران این سلبریتی باید مانند رضا گلزار با او خداحافظی زودهنگامی داشته باشند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.