گران‌ترین ماشین‌های جهان

گران‌ترین ماشین‌های جهان نمی‌توانند فقط ماشین باشند، بلکه تکه هنر متحرکی هستند که بسیار کمیابند. اما لزوماً سریع نیستند، با وجود اینکه بعضی از آن‌ها وحشتناک سریع هستند … با ما باشید تا با آن‌ها آشنا شوید.

سریع‌ترین ماشین‌های جهان

  1. رولز رویس سوئپتیل (13 میلیون دلار)

 

گران‌ترین ماشین‌های جهان - 1

 

رولز رویس به شما هرچیزی که از یک ماشین بخواهید را می‌دهد، اما شرط اول آن این است که پول خرید آن را داشته باشید. قیمت آن در ایران چیزی بیشتر از 90 میلیارد تومان می‌شود. اما باید توجه داشت طراحی کلاسیک آن بسیار دلفریب است که کامل شدن آن حدوداً 4 سال طول کشید.

 

  1. مرسدس بنز می‌باخ اکزلرو (8 میلیون دلار)

 

گران‌ترین ماشین‌های جهان - 2

 

جدا از قیمت زیادش، این ماشین طراحی بسیار منحصربه‌فردی دارد که توجه زیادی را به خود جلب می‌کند. هم‌چنین جزو سریع‌ترین ماشین‌های دو در با دو توربو هم محسوب می‌شود که در ایران قیمتی بیشتر از 56 میلیارد تومان دارد.

 

  1. کوئنیگزگ سی‌سی‌ایکس‌آر ترویتا (5 میلیون دلار)

 

گران‌ترین ماشین‌های جهان - 3

 

این ماشین اولین ماشین این کمپانی سوئدی می‌باشد که در آن الماس به‌کار رفته که باعث قیمت بالای آن شده. علاوه برآن این ماشین 1004 اسب بخار قدرت دارد که نشان می‌دهد سرعت بسیار بالایی هم دارد. قیمت این ماشین در ایران چیزی بیشتر از 35 میلیارد تومان است.

 

  1. لامبورگینی وننو (4 و نیم میلیون دلار)

 

گران‌ترین ماشین‌های جهان - 4

 

این ماشین ایتالیایی، از بهترین و گران‌ترین ماشین‌های جهان است که از هر زاویه‌ای می‌تواند بهترین باشد. این ماشین در ایران چیزی حدود 32 میلیارد تومان قیمت دارد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.