معرفی 5 بازی اندروید بدون نیاز به اینترنت

بازی با گوشی از بهترین سرگرمی‌های حال حاضر است اما در این بین بازی‌ای که بتوانید بدون نیاز به اینترنت از آن لذت ببرید، گزینه‌ی مناسبی است برای زمانی که دسترسی به اینترنت ندارید با ما همراه باشید تا با 5 بازی اندروید بدون نیاز به اینترنت آشنا شوید.

1. Jungle Marble Blast

شاید گرافیک این بازی عالی نباشد اما هم‌چنان سرگرم‌کننده است. به هر جا که خواستی با یک لمس، توپ رنگی بینداز قبل از این که فرصت را از دست بدهید.

 

2. Sudoku

قاعده در بازی سودوکو ساختن ردیفی از اعداد بدون تکرار است. این بازی که پیشینه‌ی دور و درازی دارد قبل از پیشرفت سریع تکنولوژی روی کاغذ انجام می‌شد اما با گذر زمان نه تنها محبوبیت خود را از دست نداده بلکه به اکثر گوشی‌های مختلف راه پیدا کرده است پس‌ اگر اهل بازی فکری با اعداد هستید حتما این بازی را امتحان کنید.

معرفی 5 بازی اندروید بدون نیاز به اینترنت - 1

3. Mazes & More

ماز یک تودرتوی هیجان‌انگیز و گیج‌کننده است که باید از یک طرف راه بیفتید و از سمت دیگر خارج شوید. به ظاهر ساده است اما مواظب باشید تا به بن‌بست نخورید! اگر موفق به بردن در این بازی شدید حتما به خودتان افتخار کنید.

 

4. Quizoid

در این بازی خود را به چالش بکشید. در این بازی که به صورت پرسش و پاسخ است، می‌توانید در هر زمینه که اطلاعات بیشتری دارید خود را محک بزنید اگر هم در زمینه‌ای بی اطلاع هستید دانش خود را بالا ببرید از تاریخ و زبان گرفته تا غذا.

 

5. Shadow Fight

حالا که قرار است بدون اینترنت بازی کنید شاید فکر کنید کاش بازی‌های اکشنی هم بود که به صورت آفلاین بشود انجام داد. اصلا نگران این موضوع نباشید. چرا که این بازی همان بازی اکشن و هیجان‌انگیزی است که به دنبال آن بودید. پیش‌تر هم درباره‌ی این بازی در پست‌های قبلی صحبت کرده‌ایم همان‌طور که گفته بودیم این بازی هم به صورت آنلاین و هم آفلاین قابل اجرا است. نبردی تن به تن در کنار گرافیک عالی، تجربه‌ی هیجان‌انگیزی از بازی با تلفن‌همراه را برای شما به ارمغان می‌آورد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.