5 جایگزین گیاهی برای گوشت مناسب فصل تابستان!

کبابی‌کردن گوشت و استفاده از آن به شیوه‌های مختلف در فصل تابستان میان مردم بسیار محبوب است، اما خوب است بدانید که جایگزین‌های گیاهی مناسبی برای گوشت وجود دارد! با ما همراه باشید تا با 5 جایگزین گیاهی برای گوشت که در فصل تابستان به‌شدت لذت‌بخش هستند، آشنا شوید.

برگر گوشت قلابی

این غذا، ازجمله غذاهایی است که در بازار هم به‌شکل منجمد موجود است. شما می‌توانید از برگرهای بدون گوشت طعم‌دار و خوشمزه استفاده کنید و از آن‌ها لذت ببرید! فقط دقت کنید که برخی از این برگرها به‌علت میزان بالای پنیر، سدیم و نمک زیادی دارند.

5  جایگزین گیاهی برای گوشت مناسب فصل تابستان - 1
 

هات داگ گیاهی

شما می‌توانید با هویج همانند هات داگ برخورد کنید! فقط باید شیوه‌ی طبخ درست آن را بدانید. این ماده به‌شدت هم مغذی است و کالری کمی هم دارد.

5  جایگزین گیاهی برای گوشت مناسب فصل تابستان - 2
 

استیک توفو

شما می‌توانید از ترکیبات موردعلاقه‌تان توفو بسازید و آن را با زنجبیل، سیر و یا حتی عصاره‌ی نارگیل و فلفل قرمز طعم‌دار کنید و خلاقیت خود را به چالش بکشید و از آن لذت ببرید!

5  جایگزین گیاهی برای گوشت مناسب فصل تابستان - 3
 

کوفته‌ی گیاهی

شما می‌توانید به‌جای استفاده از گوشت در آماده‌سازی کوفته، از مواد دیگری همچون بروکلی و یا سیب‌زمینی استفاده کنید و آن را با سس‌های مختلفی همچون پستو سرو کنید.

5  جایگزین گیاهی برای گوشت مناسب فصل تابستان - 4
 

بشقاب گیاهی

شما می‌تونید گیاه‌خوردن خود را به چشم بکشید! از گیاهان رنگارنگ استفاده کنید و آن‌ها را به زیبایی به‌جای گوشت در بشقابی بچینید و تزیین کنید و از آن لذت ببرید و باعث ایجاد ولع همه نسبت به گیاهان شوید!

5  جایگزین گیاهی برای گوشت مناسب فصل تابستان - 5

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.