5 نوشیدنی تابستانه خانگی

اکنون که تابستان از راه رسیده، بهترین زمان برای کمی خوش‌گذراندن در فضایی بیرون از خانه است! اما بعد از بیرون بودن در این هوای گرم، قطعاً یک نوشیدنی تابستانه خوشمزه و خنک، می‌تواند حالتان را بهتر از قبل کند. پس با ما همراه باشید تا با نوشیدنی‌های آسان تابستانه آشنا شوید.

 

  1. لیموناد کلاسیک

5 نوشیدنی تابستانه خانگی - 1

این نوشیدنی بهترین ترکیب از شیرینی و ترشی است که محبوب بسیاری از افراد می‌باشد. به‌جای خرید لیموناد آماده از مغازه، می‌توانید لوازم آن را تهیه کنید و نسخه‌ی خانگی آن را درست کند! فقط به مقداری آب، چند عدد لیمو و مقداری شکر نیاز دارید تا آن را آماده کنید!

 

  1. نوشیدنی گازدار لیمو

5 نوشیدنی تابستانه خانگی - 2

اگر به د‌نبال نوشیدنی تند و ترش مزه هستید، پس این نوشیدنی را از دست ندهید و تابستان خود را لذت‌بخش‌تر کنید!

 

  1. چای سرد

5 نوشیدنی تابستانه خانگی - 3

چای سرد هم یکی دیگر از کلاسیک‌های تابستانه‌ست که به‌سادگی با مقداری آب و نوع چایی موردعلاقه‌ی خود می‌توانید آن را بسازید! همچنین برای خوشمزه‌تر کردن آن می‌توانید کمی لیموناد هم به آن اضافه کنید.

 

  1. اسموتی

5 نوشیدنی تابستانه خانگی - 4

اسموتی‌های میوه‌ای سرشار از ویتامین و آنتی‌اکسیدان هستند که برای تابستان گزینه‌های خوبی به‌شمار می‌روند. شما به‌راحتی می‌توانید میوه‌ی موردعلاقه‌ی خود را انتخاب کنید و کمی ماست و بادام و بلغور و یخ به‌آن اضافه کنید تا یک اسموتی خوشمزه تحویل بگیرید!

 

  1. قهوه سرد

5 نوشیدنی تابستانه خانگی - 5

قهوه‌ی سرد یکی از بهترین و محبوب‌ترین انتخاب‌های تابستانه‌است که می‌توانید انواعی از آن را باتوجه به نوع قهوه‌ی موردعلاقه‌ی خود انتخاب کنید!

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.