PS5 واقعی است اما به‌زودی نخواهد آمد!

سونی درحال‌حاضر درحال طراحی کنسول بازی جدیدی است که طبق اطلاعات موجود قرار است PS5 باشد! این کنسول بازی محبوب به احتمال زیاد بعد از سال 2020 منتشر می‌شود اما هنوز اخباری مبنی بر تایید یا رد این قضیه منتشر نشده‌است.

دو توسعه‌دهنده‌ی گمنام بر این قضیه مدعی بودند سونی درحال طراحی کنسول بازی جدید است که بعد از سال 2019 خواهد آمد، اما مثل اینکه نقشه عوض شده و منبع حرف خود را تغییر داده و خبر از تاخیر انتشار این کنسول داده است.

هم‌چنین در این اخبار گفته‌شده که شما قادر نخواهید بود بازی‌های PS4 را در این کنسول بازی کنید که به نظر قدم بزرگی می‌آید. طبق گفته‌ها ظاهر این کنسول هم‌چنان در هاله‌ای از ابهام قرار دارد اما درایو SSD، CPU و GPU آن پیشرفت زیادی کرده و کیفیت صدای آن قرار است استاندارد طلایی را دریافت کند. هم‌چنین قدرت گرافیکی آن به شدت بهبود یافته و شما را شگفت‌زده خواهد کرد!

PS5 واقعی است اما به‌زودی نخواهد آمد - 2

هم‌چنین جالب است بدانید که پرچم‌دار نسل بعدی کنسول‌های مایکروسافت یعنی “ایکس‌باکس آناکوندا” قرار است به شدت قوی‌تر از PS5 باشد! اما با این‌حال PS5 طرفداران خاص خودش را دارد که به‌انتظار منتشرشدن آن نشسته‌اند. علاوه بر تمام این‌ها سونی اعلام کرده که در این کنسول به واقعیت مجازی اهمیت زیادی خواهد داد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.