بازی‌های رایگان PS4 Plus برای سپتامبر 2019 اعلام شدند!

طرفداران PS4 Plus، بازی‌های رایگان ماه سپتامبر 2019 برای شما اعلام شدند! با شروع از سه سپتامبر، بتمن: شوالیه آرکهام و دارک‌سایدرز 3 برای دانلود در دسترس خواهند بود. اما هنوز هم برای دریافت بازی‌های رایگان ماه آگوست زمان دارید، تا 2 سپتامبر زمان دارید تا از مجموعه وایپ‌اوت اومگا و اسنایپر الیت 4 لذت ببرید!

ابرقهرمان‌های تیره‌ی دی‌سی در بتمن: شوالیه آرکهام هستند که در سال 2015 منتشر شد و بازی سوم شخص و تک‌نفره و اکشن-ماجراجویی به سبک اوپن ورد در شهر گاتهام است که در آن شما که نقش بتمن را دارید، آزادانه می‌توانید بچرخید و رانندگی کنید و حتی پرواز کنید! این داستان درواقع یک سال بعد از مرگ جوکر است که طی آن افرادی به شهر گاتهام حمله می‌کنند و تمام شهروندان را مجبور به ترک وطن می‌کنند تا تنها تبهکاران در شهر باقی بمانند.

بازی‌های رایگان PS4 Plus برای سپتامبر 2019 اعلام شدند - 1

در ماه آینده، شما همچنین می‌توانید از دارک‌سایدرز 3 لذت ببرید که این بازی ماجراجویی در سال 2018 منتشر شد. در آن شما کنترل فری، یکی از چهار اسب‌سواران آخرالزمان را به دست خواهید داشت که درحال دنبال‌کردن هفت گناه مرگبار است. این فرد تعداد محدودی سلاح با خود دارد که این بازی با مدل سوم شخص بودنش، در طی جریان بازی دارای مواردی همچون حل کردن پازل هم می‌باشد.

بازی‌های رایگان PS4 Plus برای سپتامبر 2019 اعلام شدند - 2

اگر به‌دنبال تجدید پی‌اس پلاس خود هستید، می‌توانید از اشتراک 12 ماهه در Ebay استفاده کنید که قیمتی برابر با 60 دلار دارد. اما عضویت سالانه‌ی آن 40 دلار است که این هفته به فروش می‌رسد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.