بازی‌های همکار با واقعیت مجازی

بعد از 30 سال تلاش، واقعیت مجازی بالاخره به حقیقت پیوست. اما می‌دانستید که بازی‌های واقعیت مجازی از جمله کاربرد‌های محبوب این فناوری میان کاربران است، در ادامه می‌توانید با بازی‌های واقعیت مجازی آشنا شوید.

 

The Climb

این بازی از بهترین بازی‌های این عرصه شناخته می‌شود که به شما احساس تماشاکردن فیلم را می‌دهد.در این بازی می‌توانید از صخره‌ها و کوه‌های متفاوتی بالا بروید که در شمال آمریکا، اروپا و آسیا هستند. ابتدا می‌توانید تمرینی بازی را انجام دهید تا حرفه‌ای شوید و سپس به‌عنوان یک توریست به کوه‌ها بروید و لذت ببرید.

 

 Werewolves Within

از ویژگی‌های این بازی این است که فقط برای بازی‌کنندگان محدودی در دسترس است. این بازی استایلی شبیه به مافیا دارد که بین 5 تا 7 بازی‌کننده می‌توانند جمع شوند و بازی کنند. در این بازی، 11 نقش وجود دارد که برای هریک از شخصیت‌ها میزان زیادی مکالمه و حرکات بدن وجود دارد که به بازی جذابیت بیشتری بخشیده‌است.

 

Minecraft VR

از سال 2009، این بازی برای تمامی سنین بازی جذاب و محبوبی بوده که خلاقیت‌های زیادی را به دنیا ارائه کرده. این بازی در مجموع برای تمام پلتفرم‌ها چیزی بیشتر از 106 میلیون نسخه فروش داشته. حالا تصور کنید، این بازی که در پلتفرم‌ها و نسخه‌های دوبعدی این میزان محبوب بوده، قطعاً در نسخه‌ی واقعیت مجازی اعتیادآورتر خواهد بود!

 

Star Wars Battlefront: Rogue One X-Wing VR Mission

این بازی از بهترین تجربه‌های بازی واقعیت مجازی است اما متاسفانه یک مرحله بیشتر ندارد. سال گذشته نسخه‌ی چندبازیکنه‌ی این بازی ارائه شد که به آن جذابیت بیشتری بخشید. این بازی تنها به‌مدت 15 دقیقه گیم‌پلی دارد اما بهتر است بدانید که همین 15 دقیقه می‌تواند از بهترین تجربه‌های زندگی‌تان باشد.

 

Need for Speed No Limits VR

الکترونیک آرتز اخیراً بازی محبوب Need for Speed را برای واقعیت مجازی هم ارائه کرده که در آن شما تجربه‌ی ماشین‌سواری با 30 ماشین از سریع‌ترین‌های دنیا مانند لامبورگینی آونتادور LP 700-4 و پورشه 911 را خواهید داشت. در این بازی مراحل متنوع بسیار زیادی وجود دارد که با قراردادن امکانات مختلف بر روی ماشین‌تان آن‌ها را بگذرانید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.