بهترین نرم‌افزارهای هوش مصنوعی

همه‌گیر شدن هوش مصنوعی دیگر بر هیچ‌کسی پنهان نیست، از SIRI  در گوشی‌های آیفون گرفته تا الکسا، اما کاربردهای هوش مصنوعی در همین‌جا خلاصه نمی‌شود. با ما باشید تا با نرم‌افزارهای هوش مصنوعی دیگری آشنا شوید.

 

  1. Cortana

این نرم‌افزار برای ویندوز 10، ویندوزفون و اندروید ارائه شده که می‌تواند به شما زمانی که برای چیزی می‌خواهید برنامه‌ریزی کنید کمک زیادی کند. مثلاً هنگامی که می‌خواهید یک مهمانی یا جلسه برگذار کنید می‌تواند مسئولیت فرستادن ایمیل‌ها و پیداکردن لوازم موردنیاز را برعهده بگیرد که برای این‌کار، نیاز به یک اکانت ماکروسافت دارید.

 

  1. Hound

این برنامه مانند جستجوی صوتی گوگل عمل می‌کند، شما می‌توانید این برنامه را با گفتن عبارت “اوکی هوند” و بدون استفاده از انگشت خود فعال کنید. در پلی‌لیست آن می‌توانید آهنگ‌های موردعلاقه‌ی خود را قرار دهید و یا حتی آلارم‌هایی را تعیین کنید. هم‌چنین می‌توانید آب‌وهوا را چک کنید یا که رستوران‌ها یا فیلم و یا حتی کتاب موردعلاقه‌ی خود را در آن پیدا کنید.

 

  1. Recent News

این برنامه برنامه‌ایست که شما را با آخرین اخبار با توجه به موضوعات موردعلاقه‌تان به‌روز نگه می‌دارد. شایان ذکر است که این برنامه علاوه‌براینکه همیشه در پس زمینه‌ی گوشی‌تان باز است، اما باتری زیادی مصرف نمی‌کند که آن را منحصربه‌فرد می‌کند. این نرم‌افزار برای افرادی که می‌خواهند همیشه از جدیدترین اخبار باخبر شوند می‌تواند بسیار مفید و کابردی باشد.

 

  1. Robin

این برنامه از دیگر برنامه‌های با هوش مصنوعی است که به شما در هنگام حرکت کمک می‌کند. استفاده از آن بسیار آسان است به طوری‌که می‌توانید چیزی را بگویید تا تایپ کند یا اطلاعاتی به‌دست آورید یا حتی هنگامی که حوصله‌تان سر رفت، برایتان جوک بگوید یا اینکه برایتان مسیریابی کند. علاوه بر این‌ها پیش‌بینی آب‌وهوا هم جزو کارهای این برنامه است، هم‌چنین می‌توانید با گفتن نام فرد موردنظر با او تماس بگیرید و خودتان را درخطر نیندازید و نگاهتان را از جاده نگیری

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.