بهترین نرم‌افزارهای ویرایش عکس و فیلم آیفون در سال 2019

آیفونی را خریداری کرده‌اید و باید تعداد بالایی نرم‌افزار را از اپ استور دریافت کنید. اما خبر خوب این است که در میان میلیون‌ها برنامه، بسیاری از آن‌ها رایگان هستند! با ما باشید تا بهترین‌های رایگان برای آیفون را در زمینه‌ی ویرایش عکس و فیلم به شما معرفی کنیم.

Splice

این نرم‌افزار مکانی بین نرم‌افزارهای ساخت فیلم سنتی و ویرایشگرهای سریع و نوین دارد. با این نرم‌افزار شما امکان اضافه‌کردن عنوان، افکت، متن و صوت را به ویدیو دارید. همچنین می‌توانید فایل‌های ویدیویی خود را برش دهید یا فیلتر به آن اضافه کنید.

بهترین نرم‌افزارهای ویرایش عکس و فیلم آیفون در سال 2019 - 1
 

Enlight Pixaloop

این برنامه، برای ویرایش عکس‌های شماست. شما می‌توانید بخشی از عکس را انتخاب کنید و فقط آن مکان را ویرایش کنید! با این نرم‌افزار شما امکان تهیه‌ی ویدیو و عکس را دارید، اما دقت کنید که برای ساخت گیف برروی این نرم‌افزار حساب نکنید!

بهترین نرم‌افزارهای ویرایش عکس و فیلم آیفون در سال 2019 - 2
 

Moodelizer

این نرم‌افزار به شما اجازه‌ی افزودن موسیقی به ویدیو را با یک حرکت انگشت می‌دهد. شما می‌توانید ژانر موسیقی موردعلاقه‌تان را انتخاب کنید و به‌تماشا بنشینید که این نرم‌افزار برایتان چه می‌کند!

بهترین نرم‌افزارهای ویرایش عکس و فیلم آیفون در سال 2019 - 3
 

Motion Stills

این نرم‌افزار به شما امکان استفاده از عکس‌های لایوی که با دوربین می‌گیرید را می‌دهد. شما می‌توانید به سادگی عکس‌های لایوتان را به یک انیمیشن کوتاه تبدیل کنید و از آن لذت ببرید!

بهترین نرم‌افزارهای ویرایش عکس و فیلم آیفون در سال 2019 - 4
 

Loop by Seeding

با این نرم‌افزار، فقط کافی است که قاب دوربین را تنظیم کنید! شما می‌توانید در این برنامه عکس‌هایتان را به انیمیشن تبدیل کنید و یا حتی از آن‌ها گیف بسازید. این نرم‌افزار همچنین به شما امکان ویرایش عکس‌هایتان و اضافه‌کردن فیلتر به آن‌ها را هم می‌دهد.

بهترین نرم‌افزارهای ویرایش عکس و فیلم آیفون در سال 2019 - 5
 

Quik

اگر قصد ویرایش فیلم‌هایتان را دارید، در دریافت این نرم‌افزار شک نداشته‌باشید! تمام کاری که باید بکنید این است که چند عکس و فیلم و یک استایل را انتخاب کنید و سپس منتظر ساخت چیزی که می‌خواهید بمانید! با استفاده از این نرم‌افزار امکان اضافه‌کردن موسیقی را هم خواهید داشت.

بهترین نرم‌افزارهای ویرایش عکس و فیلم آیفون در سال 2019 - 6
 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.