تغییر طرز فکر به شما کمک می‌کنند زندگی رویایی‌تان را زندگی کنید! (بخش اول)

آیا هدف یا رویای بزرگی در زندگی دارید؟ ذهنتان درگیر چگونه رسیدن به آن است؟ تغییر طرز فکر شما می‌تواند کمکتان کند! باورهای زیادی مبنی این وجود دارد که افکار و باورها همه‌چیز را در زندگی پیش می‌برند. طرز فکر شماست که ایجاب می‌کند با هر موقعیتی چگونه برخورد کنید یا از آن استفاده کنید. زمانی که خوش‌بین باشید، می‌توانید کوچک‌ترین راه‌ها را هم ببینید، این درحالی است که افکار بد چشمان شما را می‌بندد.

ادراک و احساس ما واقعیت را می‌سازد و این باورها هستند که خروجی را تعیین می‌کنند، پس بهترین کار برای هموار کردن مسیر رسیدن به رویاها همین است! تغییر طرز فکر! اما چگونه؟ با بخش اول ما همراه باشید! برای مطالعه‌ی بخش دوم به این مطلب و برای شاهده‌ی بخش سوم به این مراجعه فرمایید.

خودتان را باور کنید

از “من کافی نیستم” به “من فوق‌العاده‌ام”

چیزی که باعث توقف بسیاری از افراد می‌شود همین است، احساس کافی نبودن یا شایسته نبودن. اما این را بدانید: شما به‌طورِ کافی آفریده شده‌اید! همه‌ی افراد شایسته‌ی داشتن عشق، خوشحالی و موفقیت هستند. آمدن شما به اینجا، به این سیاره و این زمان اصلاً اتفاقی نیست، شما اشتباه نیستید. شما در نوع خود بی‌همتایید، و برای هرچیزی که می‌خواهید کاملاً کافی هستید! پس فقط کافی است خودتان را همینطور که هستید بپذیرید و دوست بدارید.

تغییر طرز فکر - 1

خودتان را قدرتمند کنید

از “من راهی ندارم” به “همیشه یک راهی دارم”

چندبار تا به الان احساس کرده‌اید که در دام افتاده‌اید یا دیگر راهی ندارید؟ شما ممکن است بر روی شرایط و سختی‌های زندگی کنترلی نداشته‌باشید، اما برروی دو چیز مهم همیشه کنترل دارید: انتخاب‌هایتان و نگرش‌تان. وقتی در موقعیتی هستید که به‌نظر انتخابی وجود ندارد، تمام راه‌های موجود را شناسایی کنید. تلاش کنید که شرایط را بپذیرید. انتخاب کنید که ساکت بمانید یا نه، انتخاب کنید که به جلو قدم بردارید یا بایستید، انتخاب کنید که دوست داشته‌باشید یا در عصبانیت باقی بمانید، کدام را انتخاب می‌کنید؟ زمان‌هایی هم که با استرس و خشم احاطه شدید، یک قدم به عقب بردارید، و به همه‌چیز نگاه کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.