رنگ چشم شما درباره‌ی شما چه می‌گوید؟

تا حالا به رنگ چشم‌های خود دقت کرده‌اید؟ رنگ چشم شما همه چیز را آشکار میکند پس با ما همراه شوید تا از اسرار دونیتان بگوییم.

سرطان چشم

رنگ چشمتان آبی، سبز یا خاکستری شده؟ شما بیشتر از افراد چشم قهوه‌ای در معرض سرطانی برای چشم به اسم ملانوم هستید. اما با این وجود بازهم این شانس آن‌قدر بالا نیست، سالانه در آمریکا فقط 2500 نفر به این بیماری دچار می‌شوند.

 

قابل اعتماد بودن

دانشمندان فهمیده‌اند که افرادی با چشم‌های قهوه‌ای بیشتر از بقیه قابل اعتماد هستند و حس اعتماد بیشتری را به طرف مقابلشان می‌دهند.

 

دیابت

تحقیقاتی در سال 2011 اروپا نشان می‌دهد که افرادی با رنگ چشم آبی بیشتر در معرض دیابت نوع یک هستند.

 

ضعف در شنوایی

تحقیقات نشان می‌دهد که در یک محیط شلوغ، دقت شنوایی در افرادی با چشم‌های آبی بیشتر است. به این علت که افرادی با چشم‌های قهوه‌ای ملانین (رنگ‌دهنده‌ی مو و چشم و پوست) بیشتری در گوش و چشم خود دارند که مانند یک محافظ در برابر صداهای خیلی بلند عمل می‌کند.

 

پاسخ به درمان

چشمان شما می‌تواند مشخص کند چه درمانی برای شما بهتر است. افرادی با چشم‌های تیره با درمان‌های سفت و سخت بهتر درمان می‌شوند، اما افرادی با چشم رنگی باید درمانی متغیر و متناسب با وضعیت‌شان داشته‌باشند.

 

استعداد در ورزش

در عکس‌العمل‌ و سرعت نشان‌دادن، افرادی با چشم‌های قهوه‌ای بهتر عمل می‌کنند. اما در چیزهایی که نیاز به عکس‌العمل ندارند و فقط کاری را انجام می‌دهید، مانند گلف و بولینگ افرادی با چشم رنگی بهترند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.